ANASAYFA SÖYLEŞİLER PARK PLUS CAFE & RESTORAN

PARK PLUS CAFE & RESTORAN

Kalitenin yeni adresi...

İstanbul’un seçkin semti Yeşilyurt’ta 2012 Mart ayında hizmet vermeye başlayan Park Plus cafe&restoran, şık atmosferi ve zengin menüsüyle karşılıyor sizi. Mavi ve beyaz tonlarının hakim olduğu bu keyifli cafe&restoran, zengin menüsüyle de ön planda. Et yemeklerinden balık ve deniz ürünlerine kadar uzanan bu geniş yelpazede birbirinden leziz yemekler bulunuyor. kahvaltı tabağıyla güne merhaba diyip günün devamında ise; İtalyan, Meksika ve dünya mutfağından seçilmiş farklı damak tadına uygun lezzetlerle Park Plus hizmetinizde… Birbirinden leziz pizzaları, eşsiz makarnaları ve et yemekleriyle size doyumluk ve seyirlik sunumlar hazırlayan tecrübeli aşçısıyla özel bir lezzet yolculuğu sizleri bekliyor.

Bu yolculuğun sonunda da ağız tadıyla kahvenizi yudumlayıp, yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Tabii tatlısız kahve olmaz diyenlerdenseniz; sufleden elmalı tarta kadar ağız tadınıza uygun olanı bulmakta zorlanmayacağınız bir tatlı menüsü de mevcut. Adından da anlaşılacağı gibi ‘plus’ bir hizmet sunan mekanda, lezzetin yanı sıra hijyen standartlarına da eksiksiz olarak dikkat ediliyor.

En az ortamı kadar sıcak ve samimi olan Park Plus ekibi, sizin için her ayrıntıyı düşünmüş. Siz birbirinden leziz yemekleri tadarken, minik misafirlere de özel bir çocuk menüsü hazırlamış; üstelik oyuncağıyla beraber. İş ve arkadaş toplantılarınızı, özel günler için kutlamalarınızı dilerseniz Park Plus ekibinin desteğiyle burada organize edebilir ve unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz. Ayrıca, arabanızı güvenle park edebileceğiniz bir otoparkı da olan mekan, sizi park sorunundan da kurtarıyor.

Eğer aradığınız lezzet ve huzursa, bundan böyle değişmeyen tek adresiniz Park Plus olacak.

Adres; Sipahioğlu cad. no:13-B/1 Yeşilyurt-Bakırköy Tel : 0212-6625577 

http://www.parkplus.com.tr


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!