ANASAYFA SÖYLEŞİLER HARDAL HERYERDE...

HARDAL HERYERDE...

Hardal, üçüncü şubesini Ataköy Marina’da açtı...

Mar Group bünyesinde hizmet veren Hardal Restaurant, Asmalımescit ve Nişantaşı’ndan sonra üçüncü şubesini Ataköy Marina’da açtı.

Açıldığı günden bu yana Asmalımescit ve Nişantaşı’nın en popüler mekanlarından biri olmayı başaran Hardal, Ataköy Marina’da da bölgenin gözdesi olmaya devam ediyor. Hardal Ataköy Marina’da, öğlen iş yemeklerinden, akşamüstü atıştırmalıklarına, akşam yemeklerinden, pazar günü açık büfe brunch keyfine kadar pek çok seçenek bir arada sunuluyor.


Hardal, Dünya mutfağının seçkin örneklerini “Ataköy Marina”da sunmaya devam ediyor...
Hardal Restaurant, dünya mutfağının seçkin örneklerini Ataköy Marina’da sunmaya devam ediyor. “Asma Yaprağında Norveç Somon” ve “Nutellalı Sufle”, “En İyi Dünya Mutfağı” ödülüne sahip Hardal’ın favori lezzetleri arasında bulunuyor. İspanyol ve İtalyan mutfağının seçkin örneklerinin sunulduğu mönüde ayrıca Amerikan usulü lezzetli hamburgerlerde göz dolduruyor. Hardal, iş çıkışında kısa bir mola ile keyifli bir atmosferde içkisini yudumlamak isteyenleri de muhteşem kokteylleri “Vanilla Sky” ve “Rose Şampanya Mojito” ile baştan çıkarıyor.

Hardal Ataköy Marina, lezzetli yemek alternatifleri ve kendine özgün kokteylleri ile, haftanın 7 günü 09:00 – 02:00 saatleri arasında misafirlerine kusursuz bir hizmet sunmaya devam ediyor.

Hardal Ataköy Marina


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!