ANASAYFA SÖYLEŞİLER KEBABIN YENİ ADRESİ RİHAN...

KEBABIN YENİ ADRESİ RİHAN...

Bildiğiniz, tattığınız ve hatta tadına doyamadığınız bütün kebapları unutun!

 ‘Fasıl’ın en eğlenceli hali’ sloganıyla İstanbul’da seçkin eğlence ayrıcalığının ve güncel fasıl anlayışının temsilcisi olan ZİYADE FASIL ekibi, lezzeti yerinde yepyeni mekânı RİHAN’ı Suadiye’de açtı.

Farsça’da “Reyhan Otu” anlamına gelen, yüzyıllardır insan sağlığı için şifa bitkisi olan ve yemek tariflerine kattığı farklılıktan ilham alan RİHAN, misafirlerini kebabın ‘EN GERÇEK’ halini tattıran mönüsü ile ağırlıyor.

RİHAN işletme ortakları Aytunç - Özlem Mekik ve Engin – Rıza Akkaş’ın 2007 yılından bu yana ülkenin en iyi lezzet ustalarıyla birlikte yürüttükleri, Güneydoğu mutfağı araştırmaları sonucunda oluşturdukları gurme reçetelerinden oluşan ve her damak tadına uygun, mönüleri ile misafirlerini tam anlamıyla bir lezzet serüvenine çıkartacak.

Türkiye’de sadece RİHAN’da yiyeceğiniz, lezzet üstatlarının gurme sunumlarıyla etin keşfedilmemiş hali kebaba farklı bir lezzet açısı getirerek hafızalarınıza kazınacak.

Suadiye ZİYADE FASIL’ın kapı komşusu olan RİHAN Prens Adalarına hakim manzarası ile Güneydoğu mutfak kültürünün tarihine saygı duyan, onun gizemli ruhunu yaşatan ve modern tarzından da taviz vermeyen atmosferinde misafirlerine huzurlu bir ortam sunuyor. 
http://www.rihankebap.com


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!