ANASAYFA SÖYLEŞİLER CİRCLE CAFE-RESTAURANT

CİRCLE CAFE-RESTAURANT

Boğazın en romantik mekanı...

2010 yılından bugüne Yeniköy’ün en nezih mekanı ve en özel lezzet duraklarından biri olan, konumuyla da konuklarına eşsiz bir yalı keyfi ile birlikte nefes kesen bir boğaz manzarası sunan “Circle Cafe-Restaurant” sıcak yaz günlerinizin yeni adresi oluyor.

Sabah başlayan kahvaltı servisinin öğlene kadar devam ettiği Circle Cafe-Restaurant, birbirinden eşsiz tatlara sahip tatlı menüsüyle çay keyfini ikiye katlayan cafe ve öğlen ile akşam servisinde dünya mutfaklarından hazırlanan mönüsünün yanı sıra sadece burada tadabileceğiniz özel lezzetlerle fark yaratan restoran konseptlerini aynı çatı altında topluyor.

Özel davetleriniz için şık ve büyülü bir ambiyans sunan Circle Cafe-Restaurant, 50 kişilik kapasiteye sahip mekanında sizleri eşine az rastlanır bir özen ve kalite ile ağırlıyor.

Pizza, tortellini gibi klasik İtalyan hamur işlerinin ötesinde Akdeniz’in zenginliğiyle damakları şenlendiren “şehriyeli karides”; balıklarda, “ıspanak ile servis edilen Fransız usulü safran soslu dil balığı” ve “midye çorbası”; etlerde ise iki kişilik servis edilen “Château” ve muhakkak tatmanız gereken “Café de Paris”, Circle Cafe-Restaurant mönüsünün en özel lezzetleri… Farklı lezzetlerle buluşmak isteyenler bu spesiyalleri mutlaka tatmalı!

Ayna efektleriyle Boğaz’ın ışıltısının tüm mekana yayılmasına olanak veren sade ve yalın dekorasyonu ile Circle Cafe-Restaurant, usta ellerde şekillenip sunulan özel lezzetleriyle konuklarını unutulmaz deneyimler yaşamaya davet ediyor.

Özel sunumları enfes lezzetleriyle Circle Cafe-Restaurant, servisten bar ve mutfağa toplam 12 kişilik profesyonel bir ekip ile hizmet veriyor. Yalının mimarisine uygun olarak tasarlanan fumoir, restoranın girişinde yer alıyor. Saat 09:30 ile 23:00 saatlerinde hizmet veren Circle, konuklarına vale ve otopark servisi de sunuyor.

Adres: Köybaşı Cad., No: 5/A, Yeniköy, İstanbul.
 
Rezervasyon: +90 212 262 84 55 


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!