ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER GÖÇMEN BÖREKÇİSİ İLE YILBAŞI SOFRALARINIZA LEZZET KATIN!

GÖÇMEN BÖREKÇİSİ İLE YILBAŞI SOFRALARINIZA LEZZET KATIN!

Yılbaşı sofralarına "anne eli" dokunuşu
Göçmen Börekçisi ile yılbaşı sofralarınıza lezzet katın!

Göçmen Börekçisi'nin lezzetleri, yılbaşını evde geçirecek olanlar için anne eli dokunuşuyla alternatifler sunuyor.


31 Aralık akşamı aileler bir araya gelecek, dostlar ağırlanacak, yeni yıl için dilekler tutulacak ve tabii ki bu karşılamaya güzel bir sofra eşlik edecek. Siz de yeni yılı evde,
keyifli bir sofrada karşılamaya hazırlanıyorsanız, Adana Su Böreği'nden paçanga böreğine kadar zengin çeşitler, sevdiklerinizle paylaşmanız için Göçmen Börekçisi şubelerinde sizi bekliyor.

Zengin çeşitlerle yılbaşı sofranız daha lezzetli!
Kurulduğu günden bu yana geleneksel Türk damak zevkine uygun, sağlıklı ve kaliteli ürünlerini hijyenik koşullardaki modern tesisinde, gıda mühendislerinin gözetimi altında özenle üreten Göçmen Börekçisi'nin ürünleri arasında ıspanaklı, kıymalı, patatesli ve peynirli Göçmen böreği, küt böreği, kol böreği, gül böreği, paçanga böreği ve su böreği çeşitleri bulunuyor.  Alışılagelmiş su böreklerinden farklı olarak aynı tepside hem baklava hem su böreği hamurundan yapılan Göçmen Börekçisi Su Böreği hem yılbaşı sofranız hem de yeni yılın ilk kahvaltısı için lezzetli bir seçenek!

Tatlanmak lazım!
Yılbaşı gecesi tatlısız olmaz elbette. Göçmen Börekçisi şubelerinde bol meyveli orman pastasından profiterollü pastaya, baklavadan cevizli incire kadar birçok seçenek de sizi bekliyor.


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!