19 Aralık 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler

19 Aralık Masterchef'te yarışmacılar için sürpriz konuklar getirildi. Survivor 2020'nin sevilen 5 yarışmacısı programa konuk oldu. Masterchef ve Survivor yarışmacıları ödül oyunu için büyük bir mücadele verdi. İşte, detaylar:
19 Aralık 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler
22 Haziran 2021, 15:48

19 Aralık Masterchef'te ödül oyunu oynandı. Şefler, ödül oyunu için yarışmacılara sürpriz yaptı. Survivor'ın sevilen yarışmacılardan Cemal Can, Ardahan, Evrim, Mert ve Berkan yarışmaya konuk oldu. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Eşleşmeler nasıl yapıldı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, detaylar:


19 Aralık Masterchef'te Çıkan Yemekler

Ödül oyunu için Survivor ve Masterchef yarışmacıları eşleşti;


Barbaros-Evrim

Serhat-Ardahan

Özgül-Mert

Eray-Berkan

Emir-Cemal


Eşleşmelerin ardından şefler yaratıcılık yemeği yapmalarını istedi. Ödül oyununu kazanan takıma 30 bin tl değerindeki hediye çekinin verileceği söylendi. Serhat ve Ardahan ikilisi soslu bonfile yaptı. Evrim ve Barbaros tüile, poşe yumurta ve karidesli makarna yaptı. Özgül ve Mert meyve parçalarından oluşan mozaik pasta yaptı. Emir ve Cemal Can pastacı kreması ve böğürtlen sosundan oluşan bir tatlı hazırladı. Eray ve Berkan ise polenta ve tütsülenmiş rozbif yaptı.
Yarışmacıların hazırladıkları yemekler şeflerin beğenisine sunuldu. Ödül oyununun kazananı Emir Elidemir ve Cemal Can Cansever oldu.


19 Aralık Masterchef Son Eleme Adayı Kim Oldu?

Masterchef'te bu hafta Serhat Doğramacı, Eray Aksungur ve Barbaros Yoloğlu eleme adayı olarak belirlenmişti. Son eleme adayını öğrenmek için Emir ve Özgül tekrar mutfağa girdi. Yarışmacılardan ıstakoz mousse yapmaları istendi. Bireysel dokunulmazlığı kazanarak beyaz önlüğün ilk sahibi Emir oldu. Özgül Coşar ise son eleme adayı olarak belirlendi.


Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef tarifleri
  2. Masterchef 2020 yarışmacıları
  3. Masterchef Danilo Zanna kimdir?
  4. Masterchef Mehmet Yalçınkaya kimdir?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo