Eray Aksungur Kimdir? Eray Aksungur Kaç Yaşında, Mesleği Ne?

Masterchef 2020 sezonunda yarışan Eray, Masterchef All Star'a veda etti. Peki, Eray Aksungur kimdir? Masterchef Eray'ın mesleği ne, kaç yaşında? İşte, Eray Aksungur'un merak edilen biyografisi...
Eray Aksungur Kimdir? Eray Aksungur Kaç Yaşında, Mesleği Ne?
21 Aralık 2020, 00:28
Lezzet Trendleri

Masterchef 2020'nin sevilen yarışmacılarından olan Eray Aksungur'da Masterchef All Star kadrosuna girmeyi başaran 9. isim oldu. Peki, Eray Aksungur kimdir? Masterchef Eray'ın mesleği ne, kaç yaşında? İşte, Eray Aksungur'un merak edilen biyografisi..

Eray Aksungur Kimdir?

Aslen Bolulu olan Eray Aksungur, yarışmaya Antalya'dan katıldı. 26 yaşındaki Eray, Mengen Meslek Yüksekokulu Aşçılık bölümünden mezun oldu. İstanbul ve Bodrum'da çeşitli otellerde aşçılık yapmıştır. Geçtiğimiz yıllarda Danilo Zanna'nın da jürilik yaptığı Lezzet Akademisi yarışmasına katılan Eray, hayallerini gerçekleştirmek için MasterChef 2020'ye katıldı. Yarışmanın ardından Bolu'da Paşalı Ocakbaşı restoranında aşçılık yapmaktadır.

eray aksungur

Eray Aksungur MasterChef Performansı

Masterchef 2020 sezonunda isminden sıkça söz ettiren Eray, yarışmayı 5. olarak tamamlamıştı. Masterchef All Star mücadelesinde yarışmacılardan ilk turda kiş, ikinci turda ise patlıcan ve gochujang kullanarak yaratıcı bir tabak hazırlamaları istendi. Son üçe Sedat, Eray ve Duygu kaldı. Şeflerin verdiği karara göre Masterchef All Star'a girmeyi başaran isim Eray oldu.

eray aksungur

Masterchef Eray Elendi Mi?

27 Ağustos'ta eleme potasında Barış, Dilara ve Batuhan'la yarışan Eray, rakiplerinin gerisinde kalarak Masterchef All Star'a veda etti. 

INSTAGRAM'DA ERAY AKSUNGUR

Instagram'da kendi fotoğraflarını ve yemek videolarını paylaşan Eray Aksungur'un yaklaşık 167 bin takipçisi var. 

Şunlara da göz atın;

  1. MasterChef tarifleri
  2. Masterchef all star kadrosu

Benzer Yazılar

Lezzet Logo