ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR? BARBAROS YOLOĞLU KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR? BARBAROS YOLOĞLU KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

MasterChef 2020 yarışmacılarından ana kadroya dahil olan Barbaros Yoloğlu kimdir? MasterChef Barbaros kaç yaşında, mesleği ne? İşte, Barbaros Yoloğlu hakkında merak edilenler
MasterChef Barbaros Yoloğlu Kimdir? Barbaros Yoloğlu Kaç Yaşında ve Nereli?

MasterChef Türkiye ana kadroya dahil olacak isimleri seçmeye devam ediyor. Büyük ve zorlu bir mücadele veren yarışmacılardan MasterChef 2020 kadrosuna girmeyi başaran 9. isim belli oldu. Gecenin en beğenilen tabağı Barbaros Yoloğlu'nun tabağı olarak seçildi. Peki, MasterChef 2020 kadrosuna girmeyi başaran Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli ve mesleği nedir? İşte, tüm merak edilenler..


Barbaros Yoloğlu Kimdir?

Yarışmaya Bodrum'dan katılan Barbaros Yoloğlu, 26 yaşında. Farklı kişiliği ve iddialı sözleriyle ilgi çeken MasterChef Barbaros, Bodrum Bitez'de bir restoranda aşçılık yapıyor. Barbaros Yoloğlu özellikle et ürünleri konusunda kendine güvense de, mutfakta her türlü konuda iyi olabileceğini belirtti. Barbaros Yoloğlu final turuna çıkmadan önce buradan Barbaros yazılı önlüğü alarak çıkacağını da söyledi.


Barbaros Yoloğlu MasterChef 2020 Macerası

İlk tur mücadelesini başarıyla tamamlayan Barbaros Yoloğlu, ikinci turda Murat Kaplan ve Deniz Aktuğ ile eşleşti. Üçlü düelloda yarışmacılardan 40 dakika da asma yaprağında barbun yapmaları istendi. Üçlü düelloda en iyi tabağı hazırlayarak rakiplerini eleyen isim Barbaros Yoloğlu oldu. Final turunda yarışmacılardan çerkez tavuğu yapmaları istendi. Çerkez tavuğunu en iyi yapan isimler Çağla, Tanya, Barbaros, Eray, Ebru ve Arem oldu. 6 yarışmacıdan final turu için yaratıcı yemekler yapmaları istendi. Yapılan tabaklar sonrasında en iyi üçüncü tabak Tanya, en iyi ikinci tabak ise Eray'ın ki oldu. Barbaros Yoloğlu hazırladığı tabak ile MasterChef 2020'nin ana kadrosuna girmeyi başardı.


INSTAGRAM'DA BARBAROS YOLOĞLU

Instagram hesabında kendi fotoğraflarını paylaşan Barbaros Yoloğlu'nun yaklaşık 11 bin takipçisi var. MasterChef Barbaros yemek hazırlarken çekilen videolarını da takipçileriyle paylaşıyor.

Barbaros Yoloğlu'nun Instagram Hesabı:

https://www.instagram.com/barbarosyologlu


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!