MasterChef Barbaros Yoloğlu Kimdir? Barbaros Yoloğlu Kaç Yaşında ve Nereli?

Masterchef 2020'ye damgasını vuran Barbaros Yoloğlu, Masterchef All Star'a veda etti. Peki, Masterchef Barbaros Yoloğlu kimdir? Barbaros Yoloğlu Kaç Yaşında ve Nereli? İşte, Masterchef Barbaros Yoloğlu'nun merak edilen biyografisi:
MasterChef Barbaros Yoloğlu Kimdir? Barbaros Yoloğlu Kaç Yaşında ve Nereli?
04 Ocak 2021, 00:36
Lezzet Trendleri

Masterchef Türkiye'ye 2020 sezonunda katılan Barbaros Yoloğlu, en akılda kalan yarışmacılardan biri oldu. Masterchef All Star kadrosuna da katılan Barbaros Yoloğlu kimdir? Barbaros Yoloğlu Kaç Yaşında ve Nereli? İşte, Barbaros Yoloğlu'nun merak edilen biyografisi:

Barbaros Yoloğlu Kimdir?

Yarışmaya Bodrum'dan katılan Barbaros Yoloğlu, 28 yaşında. Farklı kişiliği ve iddialı sözleriyle ilgi çeken MasterChef Barbaros, liseye başlayana dek farklı spor dalları ile ilgilendir. Turizm Lisesi'ni bitrdikten sonra, Erzurum Atatürk Üniversitesi'ni tamamladı. Bodrum Bitez'de aşçılık yapan Barbaros, Masterchef 2020 sezonunun ardından, sosyal mecralarda açtığı kanal üzerinden yemek yayınları paylaşıyor.

barbaros yoloğlu

Barbaros Yoloğlu MasterChef Performansı

Masterchef 2020 sezonunda adından sıkça söz ettiren Barbaroş Yoloğlu, final turunda Serhat Doğramacı ile karşı karşıya gelmiş ve yarışmayı ikinci olarak tamamlamıştı. Masterchef All Star yarışmasında da şampiyonluk iddiasını sürdürmesi bekleniyor.

Barbaros yoloğlu

Masterchef Barbaros Elendi Mi?

Barbaros, Tahsin, Esra ve Hasan ile girdiği mücadelede rakiplerinin gerisinde kalarak yarışmaya 4. olarak veda etti.

INSTAGRAM'DA BARBAROS YOLOĞLU

Instagram hesabında kendi fotoğraflarını paylaşan Barbaros Yoloğlu'nun yaklaşık 353 bin takipçisi var. MasterChef Barbaros yemek hazırlarken çekilen videolarını da takipçileriyle paylaşıyor.

Şunlara da göz atın;

  1. MasterChef Yemekleri
  2. Masterchef all star yarışmacıları

Benzer Yazılar

Lezzet Logo