ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER SERHAT DOĞRAMACI'YI YAKINDAN TANIYIN

SERHAT DOĞRAMACI'YI YAKINDAN TANIYIN

Masterchef'in yeni sezon 14. bölümünde final turu başladı. Özellikle yemek yapmayı sevenlerin ilgiyle izlediği yarışmada ilk 16'ya giren ilk yarışmacı Serhat Doğramacı oldu. Peki, Serhat Doğramacı kimdir? Hakkında neler biliyoruz? İşte detaylar...
MasterChef Serhat Doğramacı Kimdir, Mesleği Ne?

MasterChef Türkiye 2020'nin ilk yarışmacısı belli oldu. Serhat Doğramacı,  MasterChef'te mücadele edecek olan 16 yarışmacı arasına katılan ilk isim oldu. Peki, Serhat Doğramacı kimdir? Yemeğe ilgisi nereden geliyor, kaç yaşında ve mesleği ne? 


SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? MESLEĞİ NEDİR?

Ana malzemesi kayısı olan yaratıcı yemek yapma oyununda birinci olan Serhat Doğramacı 23 yaşında. Yarışmanın sayfasında yer alan bilgilere göre Masterchef Türkiye'ye İstanbul'dan katılan Doğramacı'nın mesleği aşçılık. Uzun süredir yemek yaptığını söyleyen Doğramacı'yı yarışmaya katılmaya ikna eden isim nişanlısı olmuş. Serhat Doğramacı, MasterChef'in geçen sezon birincisi Cemre ile birlikte ABD Utah'ta birlikte çalışmış. Yarışmanın iddiasıl isimlerinden Doğramacı, kazanacağına emin olduğunu söylüyor. 


INSTAGRAM'DA SERHAT DOĞRAMACI

Instagram hesabında yaklaşık 16 bin takipçisi bulunan Serhat Doğramacı, ağırlıklı olarak yaptığı yemeklerin video ve fotoğraflarını paylaşıyor. Serhat Doğramacı, MasterChef'in 7. bölümünde Mehmet şefin tavırlarına kızıp "Madem bu kadar iyi biliyorsun niye geldin MasterChef'e?" diye sorması üzerine "Şampiyon olmaya" yanıtını vermişti.

Serhat Doğramacı Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/dogramaciserhat


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!