MasterChef Serhat Doğramacı Kimdir, Mesleği Ne?

Masterchef 2020'in şampiyonu olan Serhat Doğramacı oldu! Peki, Masterchef 2020 Şampiyonu Serhat Doğramacı kimdir? Serhat Doğramacı Kaç Yaşında ve Nereli? İşte, Serhat Doğramacı'nın merak edilen biyografisi:
MasterChef Serhat Doğramacı Kimdir, Mesleği Ne?
04 Ocak 2021, 00:36
Lezzet Trendleri

Masterchef Türkiye'nin 2020 sezonunda Barbaros Yoloğlu'yla finale kalan ve sezonu şampiyonlukla tamamlayan Serhat Doğramacı'da Masterchef All Star kadrosuna katıldı. Peki, Masterchef Şampiyonu Serhat Doğramacı kimdir? Serhat Doğramacı Kaç Yaşında ve Nereli? İşte, Masterchef 2020 Şampiyonu Serhat Doğramacı merak edilen biyografisi:

Masterchef Serhat Doğramacı Kimdir?

Ana malzemesi kayısı olan yaratıcı yemek yapma oyununda birinci olan Serhat Doğramacı 26 yaşında. Yarışmanın sayfasında yer alan bilgilere göre Masterchef Türkiye'ye İstanbul'dan katılan Doğramacı'nın mesleği aşçılık. Uzun süredir yemek yaptığını söyleyen Doğramacı'yı yarışmaya katılmaya ikna eden isim nişanlısı olmuş. Serhat Doğramacı, MasterChef'in geçen sezon birincisi Cemre ile birlikte ABD Utah'ta birlikte çalışmış. Serhat Doğramacı, şampiyonluktan sonra tv programlarına katıldı ve bazı yemek programlarında sunuculuk yaptı. Şimdilerde Kadıköy'de kendi hamburger dükkanını açan Serhat Doğramacı, White Burger'in farklı şubelerini açmaya hazırlanıyor.

serhat doğramacı

Serhat Doğramacı Masterchef Performansı

Masterchef 2020 sezonuna damgasını vuran isimlerden biri olan Serhat Doğramacı, ilk katıldığı gün 'Çok basit bir şekilde şampiyon olacağım.' demişti. Yarışmacılarla kıyasıya mücadele eden Masterchef Serhat, sezonun sonunda Barbaros Yoloğlu ile finale çıktı. Şeflerin verdiği puanlar sonrasında Serhat Doğramacı, Masterchef 2020 sezonunu şampiyonlukla tamamladı ve iddiasını gerçekleştirdi. Serhat Doğramacı'nın Masterchef all star'da nasıl performans göstereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

INSTAGRAM'DA SERHAT DOĞRAMACI

Instagram hesabında yaklaşık 326 bin takipçisi bulunan Serhat Doğramacı, ağırlıklı olarak yaptığı yemeklerin video ve fotoğraflarını paylaşıyor. Serhat Doğramacı, MasterChef'in 7. bölümünde Mehmet şefin tavırlarına kızıp "Madem bu kadar iyi biliyorsun niye geldin MasterChef'e?" diye sorması üzerine "Şampiyon olmaya" yanıtını vermişti.


Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef yemekleri
  2. Masterchef all starda kimler var?
  3. Serhat Doğramacı'dan dondurma tarifleri

Benzer Yazılar

Lezzet Logo