ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER MASTERCHEF ÖZGÜL COŞAR KİMDİR? ÖZGÜL COŞAR KAÇ YAŞINDA, MESLEĞİ NE?

MASTERCHEF ÖZGÜL COŞAR KİMDİR? ÖZGÜL COŞAR KAÇ YAŞINDA, MESLEĞİ NE?

MasterChef 2020 yarışmacılarından ana kadroya dahil olan Özgül Coşar kimdir? MasterChef Özgül Coşar kaç yaşında ve nerelir? İşte, MasterChef Özgül Coşar hakkında merak edilenler
MasterChef Özgül Coşar Kimdir? Özgül Coşar Kaş Yaşında, Mesleği Ne?

MasterChef 2020'nin üçüncü yarışmacısı da belli oldu. MasterChef Türkiye'nin 16 kişilik ana kadrosuna girmeyi başaran isim Özgül Coşar oldu. Peki, Özgül Coşar kimdir? Mesleği ne? Kaç yaşında?

MasterChef 2020'nin ana kadrosu belli oluyor. Gecenin en iyi tabağı ve yarışmacısı Özgül Coşar seçildi. Böylelikle ana kadroda yer alan Serhat Doğramacı ve Duygu Acarsoy'un yanına Özgül Coşar'da eklendi.


Özgül Coşar Kimdir?

36 yaşındaki Özgül Coşar, gıda mühendisidir. Evli ve iki çocuk annesi olan Coşar, yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Pastacılık ve ekmekçilik bölümünü bitiren Özgül Coşar, hem yemekleri, hem de söylemleri ile dikkatleri çeken bir yarışmacıdır. Çocuklarının doğum gününü organize ederken içindeki yemek tutkusunu keşfeden Özgül Coşar, mutfakta koordineli çalışması ve hızlı olması nedeniyle avantajlı olduğunu söylüyor. Özgül Coşar'ın yarışmaya katılmasını ise kızı istemiş.


Özgül Coşar MasterChef Kadrosuna Katıldı!

Humus ve yaprak pirzola tarifleriyle yarışmaya katılan Özgül Coşar, ilk turda Somer Şef ve Mehmet Şef'ten evet oyu alarak bir üst tura çıkmaya hak kazandı. Üçlü düellolarda da rakiplerini eleyen Özgül, ana kadro için bir sonraki tura geçti. MasterChef Türkiye final turunun 3. gününde 14 yarışmacıdan orman meyveli tart yapılması istendi. En iyi dört tabak Özgül, Berker, Serhan ve Esra'nın ki seçildi. Dört yarışmacıdan ana malzemesi zeytinyağı olan vegan tabağı hazırlamaları istendi. 


INSTAGRAM'DA ÖZGÜL COŞAR

Instagram'da yaklaşık 10 bin takipçisi olan Özgül Coşar, ana kadroya dahil olduğunu bir fotoğrafla paylaştı. Özgül Coşar, hesabından şu mesajı paylaştı: ''Sonunda önlüğüme ismimi yazdırdım.'' Özgül Coşar, hesabından hem kendi fotoğraflarını, hem de yaptığı yemekleri paylaşıyor.

Özgül Coşar'ın Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/ozgulcosar


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!