ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER TARİF LİSTELERİ SOĞUK SANDVİÇ TARİFLERİ: LEZİZ, FARKLI VE KOLAY 13 SOĞUK SANDVİÇ TARİFİ

SOĞUK SANDVİÇ TARİFLERİ: LEZİZ, FARKLI VE KOLAY 13 SOĞUK SANDVİÇ TARİFİ

Evde soğuk sandviç nasıl yapılır? Soğuk sandviç çeşitleri nelerdir? Etli, sebzeli, peynirli, ton balıklı ve birbirinden lezzetli 13 nefis soğuk sandviç tarifi:
Soğuk Sandviç Tarifleri: Leziz, Farklı ve Kolay 13 Soğuk Sandviç Tarifi

Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinin en pratik halini sizlere sunuyoruz. Okulda, iş yerinde veya pikniğe giderken yanınızda götürebileceğiniz soğuk sandviç çeşitlerini çok seveceğinizi biliyoruz. Et, sebze, balık ve farklı malzemelerle hazırlanan soğuk sandviçleri, streç film ile kapatarak dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Üstelik, hazırlaması yalnızca 10 dakika. Soğuk sandviç çeşitleri nelerdir diye merak edenler için en lezzetli tariflerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Listedeki tarifleri ilham almak için kullanabilir, daha fazlasına sandviç tarifleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İşte, evde soğuk sandviç nasıl yapılır sorusuna cevap niteliğinde 13 nefis soğuk sandviç tarifi:Hellim peyniri, kaşar peyniri ve sebzelerle hazırlayabileceğiniz nefis bir tarif. Hazırlaması 10 dakika olan bu sandviçi, paketleyerek dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz.

Tarif için; Soğuk sandviçÖdüllü şef Hakan Özfırıncı'dan açık bir şekilde sunulan sandviç tarifimiz var. Ekmeği ve üzeri tamamen ev yapımı olan bu sandviçi, kalabalık sofralarda ikramlık olarak sunabilirsiniz.

Tarif için; Ekşi mayalı sandviçFocaccia, İtalyan mutfağına özgü bir sandviç çeşididir. Pideye benzeyen focaccia ekmekleri, pesto sos, salam ve mozarella peyniri ile doldurulur. Geriye sadece bu lezzetin tadını çıkarmak kalır.

Tarif için; Focaccia sandviçİtalyan antipasti olarak bilinen bruschetta, ana yemek öncesi sunulan soğuk sandviç çeşididir. Kızarmış ekmek, zeytin, çeşitli peynir ve mezelerle birlikte sunulur.

Tarif için; İtalyan antipastiKıbrıs kökenli bir peynir olan hellim peyniri, keçi peyniri ve tuzdan oluşur. Makarna ve sandviç tariflerinde sık sık kullanılan bu peynir, kızartıldıktan sonra tüketilir.

Tarif için; Hellim peynirli sandviçBrioche, Fransız ekmeği olarak da bilinir ve sandviç tariflerinde kullanılır. Şef Hakan Özfırıncı'dan öğle yemeklerini zenginleştirecek antrikotlu bir sandviç tarifimiz var.

Tarif için; Etli brioche sandviçSandviç denildiğinde ilk akla gelen çeşitlerden biri de ton balıkla yapılandır. Sadece 10 dakikada hazırlanan ton balıklı sandviçi, mayonez, hardal, roka ve peynir çeşitleri ile süsleyebilirsiniz.

Tarif için; Ton balıklı sandviçYoğurt ve tavuğu hiç birlikte denediniz mi? Yalnızca 5 malzeme ile hazırlanan yoğurtlu tavuklu sandviç, diyet listeleri için de uygundur. Lif bakımından zengindir.

Tarif için; Yoğurtlu tavuklu sandviç