ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER TARİF LİSTELERİ SAĞLIKLI DİYET LİSTESİ ÖRNEĞİ!

SAĞLIKLI DİYET LİSTESİ ÖRNEĞİ!

Sağlıklı diyet listesi ile siz de fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Evde kolayca hazırlayabileceğiniz pratik diyet listesi ile fit olmak artık çok kolay!
Kendinizi diyette hissetmeden sağlıklı zayıflayın!

Diyet yapmak, yasaklarla iç içe yaşamak ya da damak zevkinden vazgeçmek değildir. Hem sağlıklı, hem de lezzetli yiyecekler tüketerek kilo vermek mümkün! Yiyeceğiniz besinlerin kalori değerine göz atarak, günlük kalori miktarınızı hesaplayabilirsiniz. Diyetisyene gidemeyenler için düşük kalorili besinleri sizler için bir araya getirdik. Evde kolayca hazırlayabileceğiniz ana yemek, salata ve tatlı önerileriyle günlük diyet listesi örneğine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Daha fazla tarif önerisi için, diyet yemekleri sayfamıza göz atabilirsiniz.


Kilo Vermenizi Sağlayacak Nefis Diyet Listesi!


Sindirimi kolaylaştırmasıyla bilinen tarhunlu enginarın bir porsiyonu 70 kaloridir. Yaklaşık bir saatte hazırlayabileceğiniz tarhunlu enginarı ana yemek olarak sunabilirsiniz.Metabolizmayı hızlandıran ve ortalama 50 kalori olan fasulye ve tavuk salatası ile menünüzü tamamlayabilirsiniz.Ara öğünlerde tüketebileceğiniz pratik kabak cipslerin bir porsiyonu yalnızca 70 kalori.


Diyet yaparken tatlıyı es geçmeyin! Nefis fit elmalı crumble tatlı krizlerine son verecek.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!