29 Ekim 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler

29 Ekim Masterchef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, 29 Ekim Masterchef yemekleri ve eleme adayları:
29 Ekim 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler
11 Ekim 2023, 16:44

27 Ekim Masterchef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanmış, eleme adayları ise Serhat Doğramacı ve Tanya Kilitkayalı olarak seçilmişti. 29 Ekim Masterchef'te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, detaylar:


29 Ekim Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Mehmet Şef, Somer Şef ve yarışmacılar Masterchef Türkiye'nin ikinci dokunulmazlık oyunu için Çanakkale'ye gitti. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için Çanakkale Yemekleri belirlendi. Yarışmacılardan pazı dolması, ıtırlı fırın sütlacı, palamut pilaki ve kalamar dolması yapmaları istendi. Gecenin sonunda açık ara farkla dokunulmazlık oyununu kazanan mavi takım oldu. Kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi.


29 Ekim Masterchef Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Emir Elidemir oldu. Emir, 3. eleme adayı olarak Furkan Yalçın'ın ismini verdi. Kırmızı takım, 4. eleme adayını belirlemek için, oylama yaptı. Yapılan oylama sonucunda 4. eleme adayı Barbaros Yoloğlu olarak seçildi.


Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef yemekleri
  2. Masterchef 2020 yarışmacıları
  3. Masterchef Eray Aksungur kimdir?
  4. Masterchef Esra Tokelli kimdir?
  5. Masterchef Özgül Coşar kimdir?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo