ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 28 KASIM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

28 KASIM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

28 Kasım Masterchef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, 28 Kasım Masterchef yemekleri ve eleme adayı:
28 Kasım Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef'te bu hafta, ilk eleme adayı mavi takımdan Uğur Yılmaz olmuştu. Şefler ve yarışmacılar 2. dokunulmazlık oyunu için Ürgüp'e gitti. Peki, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlık kimin oldu? İşte, detaylar:


28 Kasım Masterchef'te Çıkan Yemekler

Mehmet Şef, Somer Şef ve Danilo Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef'te ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununun konsepti 'Ürgüp yemekleri' olarak belirlendi. Yarışmacılardan, peravu mantı, bulgur çorbası, lahana salatası, ayva dolması ve bulamaz tatlısı yapmaları istendi. Verilen süre sonunda yarışmacılar hazırladıkları yemekleri konukların beğenisine sundu. Gecenin sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan mavi takım oldu. Kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi.


28 Kasım Masterchef Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Bireysel dokunulmazlık oyunu için kırmızı takım yarışmacılarından, Uzakdoğu mutfağına ait olan ramen yapmaları istendi. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan kişi Barbaros Yoloğlu oldu. Kırmızı takım, kendi aralarında oylama yaptı. Yapılan oylama sonucuna göre 2. eleme adayı Sefa Okyay olarak belirlendi.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!