MasterChef Ebru Has Kimdir? Ebru Has Kaç Yaşında, Mesleği Ne?

Masterchef All Star kadrosuna dahil olan Ebru Has kimdir? Masterchef Ebru kaç yaşında, nereli, ne işe yapıyor? İşte, Masterchef Ebru Has'ın merak edilen biyografisi:
MasterChef Ebru Has Kimdir? Ebru Has Kaç Yaşında, Mesleği Ne?
07 Aralık 2020, 00:19

Masterchef 2020'nin sevilen yarışmacılarından olan Ebru Has, Masterchef All Star kadrosuna katılan isimlerden biri oldu. Peki, Ebru Has kimdir, ne iş yapıyor? İşte, Ebru Has'ın merak edilen biyografisi:

Ebru Has Kimdir?

Yarışmaya Balıkesir'den katılan Ebru Has, 30 yaşındadır. Aşçılık yapan MasterChef Ebru'nun aynı zamanda voleybol geçmişi de var. Önceden kanser tedavisi gören ve bunu atlatan Ebru Has, aslen Bolulu. Ciddi duruşu ile dikkat çeken Ebru'ya sosyal medyadan neden gülmüyorsun soruları sık sık soruluyor. Kansere yakalanmadan önce profesyonel voleybolcu olduğunu söyleyen Ebru Has, hastalığının ardından voleybolu bırakarak aşçılığa başladığını söyledi. Masterchef 2020 sezonunun ardından, hazırladığı yemekleri, sosyal medyada takipçileriyle paylaşıyor.

masterchef ebru has

Ebru Has Masterchef Performansı

Masterchef 2020 sezonuna katılan Ebru Has, yarışmayı 7. olarak tamamladı. Serhat ve Eray ile birlikte potaya giren yarışmacı, Masterchef'i yedincilikle tamamladı ve all star sezonuna katıldı.

INSTAGRAM'DA EBRU HAS

Instagram'da hem kendi fotoğraflarını, hem de yemekleri paylaşan Ebru Has'ın yaklaşık 122 bin takipçisi var.

Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef yemek tarifleri
  2. Masterchef All Star kadrosu
  3. Masterchef Danilo Zanna kimdir?
  4. Masterchef Mehmet Yalçınkaya kimdir?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo