ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER MASTERCHEF EBRU HAS KİMDİR? EBRU HAS KAÇ YAŞINDA, MESLEĞİ NE?

MASTERCHEF EBRU HAS KİMDİR? EBRU HAS KAÇ YAŞINDA, MESLEĞİ NE?

Masterchef Türkiye'ye veda eden isim Ebru Has oldu. Masterchef 2020'nin sevilen yarışmacılarından olan Ebru Has, yarışmayı 7. olarak tamamladı. Peki, Ebru Has kimdir? İşte, Ebru Has'ın merak edilen biyografisi:
MasterChef Ebru Has Kimdir? Ebru Has Kaç Yaşında, Mesleği Ne?

Masterchef Türkiye'ye veda eden isim Ebru Has oldu. Masterchef 2020'nin sevilen yarışmacılarından olan Ebru Has, yarışmayı 7. olarak tamamladı. Peki, Ebru Has kimdir? Ebru Has'ın mesleği ne? İşte, Ebru Has'ın merak edilen biyografisi:


Ebru Has Kimdir?

Yarışmaya Balıkesir'den katılan Ebru Has, 28 yaşındadır. Aşçılık yapan MasterChef Ebru'nun aynı zamanda voleybol geçmişi de var. Önceden kanser tedavisi gören ve bunu atlatan Ebru Has, aslen Bolulu. Ciddi duruşu ile dikkat çeken Ebru'ya sosyal medyadan neden gülmüyorsun soruları sık sık soruluyor. Kansere yakalanmadan önce profesyonel voleybolcu olduğunu söyleyen Ebru Has, hastalığının ardından voleybolu bırakarak aşçılığa başladığını söyledi.


Ebru Has MasterChef 2020'ye Nasıl Katıldı?

İlk turda mantar soslu bonfile yapan Ebru Has, üç şeften de evet oyu alarak bir üst tura çıkmayı başardı. Ebru Has ikinci turda, Emre Aykaç ve Eylem Gür ile eşleşti. Şefler üçlü düelloda yarışmacılardan Meksika'nın meşhur tatlısı olan churros yapmalarını istedi. Yarışmacılara 30 dakika verildi. Sürenin sonunda Eylem Gür tatlıyı yetiştiremezken, Emre Aykaç ise tam olarak bir churros çıkaramadı. Günün sonunda hazırladığı tabak ile rakiplerini geride bırakan yarışmacı Ebru Has oldu. Final turunda ise yarışmacılardan adana kebap yapmaları istendi İkinci turda ise şeftaliyle hazırlanabilecek yaratıcı bir yemek yapmaları istendi. Gecenin sonunda ana kadroya girmeyi başaran son yarışmacı Ebru Has oldu.


Ebru Has Elendi Mi?

Masterchef Türkiye de son 7'ye girildi. Bu haftanın eleme adayları Eray Aksungur, Serhat Doğramacı ve Ebru Has olarak belirlenmişti. Eleme oyunu için yarışmacılardan karides tarhana crumble yapmaları istendi. Yarışmacılar hazırladıkları tabakları şeflerin beğenisine sundu. 6 Aralık Masterchef'te yarışmaya ve hayallerine veda eden isim Ebru Has oldu. Böylece Ebru Has Masterchef'i 7. olarak tamamladı.


INSTAGRAM'DA EBRU HAS

Instagram'da hem kendi fotoğraflarını, hem de yemekleri paylaşan Ebru Has'ın yaklaşık 91 bin takipçisi var.

Ebru Has'ın Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/ebruhasofficial


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!