22 Kasım 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler

22 Kasım Masterchef'te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Yarışmaya veda eden isim kim oldu? İşte, 22 Kasım Masterchef yemekleri ve elenen isim:
22 Kasım 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler
11 Ekim 2023, 16:46

Masterchef 2020'de bu haftanın ilk eleme adayları Uğur Yılmaz ve Ayyüce Kamit olmuştu. Yarışmacılar son dokunulmazlık oyunu için kıyasıya mücadele etti. Peki, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel sembolün sahibi kim oldu? Masterchef 2020'ye veda eden isim kim oldu? İşte, detaylar:


22 Kasım Masterchef'te Çıkan Yemekler

Masterchef 2020'nin bu haftaki son dokunulmazlık oyunu için Azerbaycan yemekleri konsepti belirlendi. Yarışmacılardan Azerbaycan mutfağına özgü gürze, dovga çorbası, şah pilavı, sazan levengi ve şekerbura yapmaları istendi. Yapılan yemekler Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'in tadımına sunuldu. Gecenin sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan kırmızı takım oldu. Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda, yarışmacılara yer elması verildi. Yer elması ile en iyi yemeği hazırlayan ve bireysel dokunulmazlığı kazanan Emir Elidemir oldu. Kırmızı takım kendi aralarında oylama yaptı. Yapılan oylama sonucunda haftanın son eleme adayı Sefa oldu.


22 Kasım Masterchef'e Kim Veda Etti?

Sefa, Ayyüce ve Uğur'dan eleme oyunu için uskumru dolması yapmaları istendi. Yapılan yemekler şeflerin beğenisine sunuldu. Eleme oyununun ardından yarışmaya ve Masterchef olma hayallerine veda eden isim Ayyüce Kamit oldu.


Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef yemekleri
  2. Masterchef yarışmacıları
  3. Masterchef Eray kimdir?
  4. Masterchef Ebru kimdir?
  5. Masterchef Serhat kimdir?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo