ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER MASTERCHEF 2020 AYYÜCE KAMİT KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? MASTERCHEF AYYÜCE'NİN MESLEĞİ NE?

MASTERCHEF 2020 AYYÜCE KAMİT KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? MASTERCHEF AYYÜCE'NİN MESLEĞİ NE?

MasterChef 2020 yarışmacılarından ana kadroya dahil olan Ayyüce Kamit kimdir, mesleği ne, kaç yaşında? İşte, MasterChef Ayyüce Kamit hakkında merak edilenler
MasterChef Ayyüce Kamit Kimdir, Kaç Yaşında? MasterChef Ayyüce'nin Mesleği Ne?

MasterChef 2020'nin ana kadrosuna dahil olan isimler belli oldu. İzleyiciler tarafından sevilen Ayyüce Kamit hakkında MasterChef Ayyüce kimdir, nereli, kaç yaşında gibi sorular da merak konusu oldu. İşte, Ayyüce Kamit hakkında merak edilenler..


MasterChef Ayyüce Kamit Kimdir?

Aslen Sakaryalı olan Ayyüce Kamit, 24 yaşındadır. Yarışmaya İstanbul'dan katılan MasterChef Ayyüce, 4 yıldır aşçılık yapıyor. 2016 yılında Mutfak Sanatları Akademi'sinde eğitim gören Ayyüce, 1 yıl restoranda çalıştı. Gastronominin önemli isimlerinden biri olan Aylin Yazıcıoğlu ile tanışarak onun restoranında 2 yıl pastane şefi olarak devam etti. İnsanlardan bir şeyler öğrenmeyi sevdiğini belirten Ayyüce, MasterChef'in kendisini daha ileriye taşıyacağını düşündüğü için yarışmaya katılmış. 


Ayyüce Kamit MasterChef 2020 Macerası

Yarışmaya katıldığı ilk turda Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şeften evet oyu alan Ayyüce Kamit, bir üst tura çıkmayı başardı. Üçlü düelloya Halit ve Mohammed ile birlikte çıkan Ayyüce Kamit, yaptığı Fransız soğan çorbası ile rakiplerini geride bıraktı. Ana kadroya girme mücadelesini de kazanan Ayyüce Kamit, final turuna yükselmeyi başardı.


INSTAGRAM'DA AYYÜCE KAMİT

Instagram hesabında gittiği yerleri ve kendi fotoğraflarını paylaşan Ayyüce Kamit, 141 bin takipçiye sahip. Yarışmadan da görüntüler paylaşan MasterChef Ayyüce, destekçilerine güzel mesajları için teşekkür etti. 

Ayyüce Kamit'in Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/ayyucekamit


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!