ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER TARİF LİSTELERİ YILBAŞI KURABİYELERİ: YENİ YILA ÖZEL 20 KURABİYE TARİFİ

YILBAŞI KURABİYELERİ: YENİ YILA ÖZEL 20 KURABİYE TARİFİ

Yılbaşında hangi kurabiyeler yapılır? Yılbaşı kurabiyeleri nelerdir? İşte, Zeynep Dinç'ten yeni yıla özel birbirinden renkli ve lezzetli 20 yılbaşı kurabiyesi tarifi:
Yılbaşına özel 10 kurabiye, 2 pastaZeynep Dinç

Tarif Geliştirici, Yemek Stilisti ve Fotoğrafçısı
@homemade.is.happiness


Ev yapımı kurabiyelerden oluşan bir kutuyla, yeni yılda sevdikleriniz için güzel, özgün, lezzetli ve mis kokulu bir hediye seçeneğine veya ellerinizle yaptığınız şahane bir pastaya ne dersiniz? Yeni yıl ruhunu yansıtan, nefis kokusuyla tüm evi saran ve görüntüsüyle olağanüstü sunumlar içeren şahane 20 öneri ile Sevgili Zeynep Dinç sizlerle. Yılbaşı kurabiyeleri arayanlar için 20 farklı tarif:Yalnızca 6 malzemeden oluşan şeker kurabiyeler ile sevdiklerinizi mutlu edin.


Hazırladığınız yılbaşı kurabiyelerini, sade bir şekilde tüketmek istemiyorsanız, yılbaşı pastalarının üzerine yerleştirerek şık bir sunum elde edebilirsiniz.


Yeni yıl ruhunu yansıtmak isteyenler için, Avusturya mutfağından dünyaya yayılan linzer kurabiyeleri öneriyoruz.


Siz de yılbaşında lapa lapa kar yağmasını heyecanla bekleyenlerdenseniz, kar kristalli kurabiyeler tam size göre. 


Baharatlarla zenginleştirilmiş yılbaşı kurabiyelerini, kırmızı ve beyaz iplerle bağlayarak yılbaşı ağacını süslemeye ne dersiniz?


Yılbaşı ağacı, yeni yılın en önemli sembollerinden biridir. Ancak bu kez gerçek ağaç yerine kurabiyelerden oluşan hem şık görünümlü, hem de lezzetli bir yılbaşı ağacı yapmayı deneyebilirsiniz.


Yılbaşı sofralarında çocuk şekli verilen kurabiyelere de sık sık yer verilir. Ancak hazırladığınız yılbaşı çocuklarını, krema ile süsleyebilirsiniz.


Kar temasından vazgeçemeyenler için, kurabiye kalıpları ve royal icing ile kolayca hazırlanan çikolatalı kurabiyeleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.