ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 17 KASIM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

17 KASIM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

17 Kasım Masterchef'te 25 bin liralık ödülün sahibi kim oldu? Ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, 17 Kasım Masterchef yemekleri ve ödülün sahibi:
17 Kasım Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef'te bu hafta mavi takımın kaptanı Barbaros Yoloğlu, kırmızı takımın kaptanı ise Serhat Doğramacı oldu. Takımlar, 25 bin tl değerindeki ödül oyunu için büyük bir mücadele verdi. Peki, ödül oyununu hangi takım kazandı? Büyük ödülün sahibi kim oldu? İşte, detaylar:


17 Kasım Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef'te, ödül oyunu için köfte tarifleri konsepti belirlendi. Yarışmacılardan kaşarlı köfte, kasap köfte, akçaabat köfte, pirinç pilavı ve piyaz yapmaları istendi. Yarışmacılar, köftelerini verilen sürede tamamladı ve şeflerin tadımına sundu. Gecenin sonunda ödül oyununu kazanan mavi takım oldu. 


17 Kasım Masterchef Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Barbaros, Sefa, Özgül, Ebru ve Emir'den oluşan mavi takım, ödül oyunu için tekrar mutfağa girdi. Mavi takım yarışmacılarına mango, ejder meyvesi gibi 5 farklı egzotik meyve verildi. Yarışmacılar bu meyveleri kullanarak en güzel tatlıyı hazırlamak için kıyasıya mücadele etti. Gecenin sonunda 25 bin tl değerindeki ödül oyununu kazanan, Ebru Has oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!