ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 27 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

27 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

27 Ekim Masterchef haftanın ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte, 27 Ekim Masterchef yemekleri ve eleme adayları:
27 Ekim Masterchef'te Çıkan Tarifler

26 Ekim Masterchef'te oynanan oyun sonrası mavi takımın kaptanı Özgül Coşar, kırmızı takımın kaptanı ise Tanya Kilitkayalı olarak belirlenmişti. Yeni takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Peki, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu? İşte, detaylar:


27 Ekim Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için çorba tarifleri konseptini belirledi. Ancak, bu kez tadımları şefler yerine takım kaptanlarının seçtiği iki kişi yaptı. Mavi takım kaptanı Özgül tadım için Sefa ve Uğur'u seçti. Kırmızı takımın kaptanı Tanya ise tadım için Emir ve Serhat'ı belirledi. Yarışmacılardan istenen yemekler;4 yarışmacı, tabakların hangi takıma ait olduğunu bilmeden tadım yaptı. Yapılan oylama sonrasında haftanın ilk dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı. Kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi.


27 Ekim Masterchef Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Şefler, kırmızı takım yarışmacılarından beyin ile hazırlanan Güneş yemeği yapmalarını istedi. Gecenin en iyi tabağını hazırlayan ve bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi, Barbaros Yoloğlu oldu. Barbaros, 1. eleme adayı olarak Tanya'nın ismini verdi. Kırmızı takım, 2. eleme adayını belirlemek için kendi aralarında oylama yaptı. Yapılan oylamaya göre haftanın ikinci eleme adayı Serhat Doğramacı oldu. 


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!