ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 15 KASIM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

15 KASIM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

15 Kasım Masterchef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu? İşte, 15 Kasım Masterchef yemekleri ve elenen isim:
15 Kasım Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef 2020'de bu hafta ilk iki eleme adayı kırmızı takımdan Eray Aksungur ve Barbaros Yoloğlu olarak belirlenmişti. Haftanın son dokunulmazlık oyunu için, takımlar kıyasıya mücadele etti. Peki, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Masterchef 2020'ye veda eden isim kim oldu? İşte, detaylar:


15 Kasım Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'in jüriliğini üstlendiği Masterchef Türkiye'de haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu için yarışmacılardan sarambula, hamsi köftesi, siron, hamsikoli ve pepeçura yapmaları istendi. Yapılan yemekler şeflerin tadımına sunuldu. Gecenin sonunda haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan kırmızı takım oldu. Mavi takım bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Mavi takımdan surf and turf yapmaları istendi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Serhat Doğramacı oldu. Mavi takımdan çıkan haftanın 3. eleme adayı ise Esra Tokelli olarak belirlendi.


15 Kasım Masterchef Kim Elendi?

Esra, Eray ve Barbaros eleme oyunu için mutfağa girdi. Yarışmacılardan ruby yapmaları istendi. Gecenin sonunda Masterchef 2020'ye ve hayallerine veda eden isim Esra oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!