Sevgililer Günü Tatlıları: 17 Romantik Tatlı Tarifi

Sevgililer Günü tatlıları nelerdir? 14 Şubat'ta hangi tatlılar yapılabilir? İşte, sevgiliniz veya eşiniz için kolayca yapabileceğiniz Sevgililer Günü temalı 17 romantik tatlı tarifi:
Sevgililer Günü Tatlıları: 17 Romantik Tatlı Tarifi
10 Şubat 2022, 15:03

Sevgililer gününe özel sevdikleriniz ile yapacağınız lezzetli ve güzel tatlı önerileri ile geldik. Güzel sofralarınıza eşlik edecek sevgililer günü tatlı önerilerimiz aşağıda!

  1. Muzlu Çikolata


Yapması pratik, malzemesi az bu tarifi kolaylıkla sevgilinize yaparak günü daha anlamlı hale getirebilir, sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

  1. Blondie


Blondie, kırmızı meyve ve beyaz çikolata uyumu ile sevgililer gününüze çok yakışacak. Farklı bir sunum önerisi isterseniz keki kalp kalıpları ile kesebilirsiniz. 

  1. Volcano Kek


Çikolata sever sevgiliye yapılacak mükemmel bir tatlı. İçerisindeki akışkan çikolatası ile sizi çikolataya doyuracak, aynı zamanda sıcaklığı ile içinizi ısıtacak. 

  1. Çikolatalı Sevgililer Günü Kurabiyesi


Fısrık ezmeli, tereyağlı lezzetli kurabiye dışında çikolatalı kaplaması ile lezzetine lezzet katan kurabiyeyi mutlaka deneyin. Raf ömrü bir hafta olan bu kurabiyeyi sevgililer gününde sevdiğinize ya da özel günlerinizde sevdiklerinize yapabilirsiniz. 

  1. Ahududu ve Bitter Çikolatalı Cupcake


Lezzetli cupcake görselleri ile adeta sevgililer gününe özel bir tarif. Yumuşak kek, üzerinde ahududulu kreması ile sizi tatlıya doyuracak!

  1. Kalp Marzipan


Fransız mutfağının klasiklerinden marzipan, badem unu ile yapılan mükemmel bir lezzet. Kalp şekli ve çikolata sosu ile çok seviceksiniz. 

  1. Çikolata Kaplı Meyveli Isırıklar


Mayhoş meyveler ve çikolata uyumuna bayılcaksınız. Görseli ile sevgililer gününe uygun pratik tarif. 

  1. Damla Çikolatalı Kubbe