ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 8 KASIM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

8 KASIM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

8 Kasım Masterchef'te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, 8 Kasım Masterchef tarifleri ve elenen isim:
8 Kasım Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef'te bu haftanın ilk 2 eleme adayı Furkan Yalçın ve Barbaros Yoloğlu olarak belirlenmişti. 8 Kasım Masterchef'te haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 3. eleme adayı kim oldu? Masterchef 2020'ye veda eden isim kim oldu? İşte, detaylar:


8 Kasım Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef'te haftanın son dokunulmazlık oyunu için saray mutfağı konsepti belirlendi. Yarışmacılardan tutmaç çorbası, kuzu mutancana, kavun dolması, soğanlama ve güllaç yapmaları istendi. Yapılan yemekler şeflerin tadımına sunuldu. Haftanın son dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı. Kırmızı takım, 3. eleme adayını belirlemek için tekrar mutfağa girdi.


8 Kasım Masterchef'te Kim Elendi?

Kırmızı takım yarışmacılarından bireysel dokunulmazlık oyunu için consomme royale yapmaları istendi. Gecenin sonunda en iyi tabağı hazırlayarak bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi Serhat Doğramacı oldu. Haftanın 3. eleme adayı ise Uğur Yılmaz olarak belirlendi. Uğur, Furkan ve Barbaros eleme oyunu için bir kez daha mutfağa girdi. Eleme oyununda yarışmacılardan kaz ciğeri terrine yapmaları istendi. Gecenin sonunda Masterchef 2020 hayallerine veda eden isim, Furkan Yalçın oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!