ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 8 EYLÜL 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

8 EYLÜL 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 8 Eylül Masterchef Türkiye'de eleme adayları kimler oldu? İşte, 8 Eylül'de Masterchef'te çıkan yemekler ve dokunulmazlığı kazanan isim:
8 Eylül Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef Türkiye tüm hızıyla devam ederken, izleyicileri de ekrana kitliyor. Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet Şef'in belirlediği yemekler için birbiriyle yarışan kırmızı ve mavi takımda kazanan kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kazanan takım eleme adayı çıkartmadığı için rahatlarken, kaybeden takım kendi aralarında tekrar yarıştı. Peki, 8 Eylül Masterchef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef'te hangi yemekler çıktı ve eleme adayları kimler oldu? İşte, detaylar:


8 Eylül Masterchef'te Çıkan Yemekler

Şefler, dokunulmaz oyunu için konsepti esnaf lokantası olarak belirledi. Esnaf lokantalarından hiç eksik olmayan yemekleri menü halinde yarışmacılara dağıttı. Takımlar çorbasından tatlısına, ana yemekten içeceğine kadar her yemeği kendi aralarında bölüştü. Bu hafta kırmızı takımın kaptanı Arem, mavi takımın kaptanı ise Esra oldu. Esnaf lokantası konseptinde Masterchef yarışmacılarından istenen yemekler şöyle;


Yapılan yemekler şeflerin beğenisine sunuldu. Gecenin sonunda en çok beğenilen yemekleri hazırlayarak dokunulmazlık oyununu Kırmızı Takım kazandı. 


Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım, kendi aralarında bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu turda şefler, yarışmacılardan ördekli gözleme yapmalarını istedi. Mavi takımda yer alan Esra, Furkan, Berker, Emir, Özgül, Ebru, Ayyüce ve Duygu bireysel dokunulmazlık oyunu için kıyasıya mücadele verdi. İçlerinde en iyi tabağı tabağı hazırlayarak bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Berker Başmanav oldu. 
8 Eylül Masterchef Eleme Adayları Kimler?

Bireysel dokunulmazlığı kazanarak isim söylemeye hak kazanan Berker, ilk eleme adayı olarak Duygu Acarsoy'un ismini verdi.

Takım oylamasında en çok oyu alarak ismi yazılan ve ikinci eleme adayı olan kişi ise Furkan Yalçın oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!