MasterChef Duygu Acarsoy Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

MasterChef 2020 yarışmacısı Duygu Acarsoy'da, All Star'da! Duygu Acarsoy kimdir, kaç yaşında ve nereli? Duygu Acarsoy'un mesleği ne? İşte, Duygu Acarsoy hakkında merak edilenler:
MasterChef Duygu Acarsoy Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?
06 Haziran 2023, 16:17

Masterchef 2020 sezonunda yarışan ve tartışmalı bir şekilde yarışmaya veda eden Duygu Acarsoy'da, all star kadrosuna katıldı. Peki, Duygu kimdir? Kaç yaşında? Mesleği ne? İşte Duygu Acarsoy ile ilgili bilinenler:

Masterchef Duygu Acarsoy Kimdir?

38 yaşındaki Duygu Acarsoy, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunudur. Özel bir üniversitede çalışan Duygu Acarsoy, eğitmen şefliği yapıyor. Yarışmaya Ankara'dan katılan MasterChef Duygu, Almanya ve İspanya'da ekmek ve pastacılık eğitimi almış. Aynı zamanda dondurma ve sorbe üzerine de eğitimler almış. Duygu Acarsoy bu sektörde yaklaşık 3.5 yıldır eğitmenlik yapıyormuş. Duygu Acarsoy hayat hikayesinde mutfağa nasıl girdiğini de anlattı. On yıl önce evlendiği kişi tarafından dolandırılan Duygu Acarsoy, psikolojik yardım yerine mutfağa girmeyi seçmiş. Daha sonra profesyonel eğitimler de almaya başlayan Duygu Acarsoy, mutfağın ona terapi gibi geldiğini ve onu çok mutlu ettiğini de söyledi.

duygu acarsoy

Duygu Acarsoy'un Masterchef Performansı

Masterchef'in 2020 sezonunda oldukça iddialı olan Duygu Acarsoy, eleme potasında bilerek ve isteyerek kendini sabote ederek yarışmadan ayrılmıştı. Kariyeri ağır bastığı için yarışmayı bırakan Duygu, All Star ile birlikte yarışmaya geri dönüyor.

INSTAGRAM'DA DUYGU ACARSOY

Instagram'da yaklaşık 42 bin takipçisi olan Duygu Acarsoy, kendi ve ailesinin fotoğraflarını takipçileriyle paylaşıyor.

Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef 2023'te kimler var?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo