ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 6 ARALIK MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

6 ARALIK MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

6 Aralık Masterchef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, 6 Aralık Masterchef tarifleri ve elenen isim:
6 Aralık Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef'te bu hafta Serhat Doğramacı ve Ebru Has eleme adayı olarak belirlenmişti. 6 Aralık Masterchef'te haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu? Yarışmaya kim veda etti? İşte, detaylar:


6 Aralık Masterchef'te Çıkan Tarifler

Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Şef'in jüriliğini üstlendiği Masterchef 2020'de haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmacılardan, sushi tabağı hazırlamaları istendi. Sushi tabağında nigiri sushi, sashimi ve maki sushi çeşitlerine yer verildi. Takımlar, verilen sürede sushi tabaklarını hazırlayarak jürinin beğenisine sundu. Şeflerin verdiği karara göre, dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı. Kırmızı takımdan Serhat ve Ebru eleme adayı olduğu için, haftanın son eleme adayı Eray Aksungur olarak belirlendi. 


6 Aralık Masterchef'e Kim Veda Etti?

Bireysel dokunulmazlık oyunu için Eray, Serhat ve Ebru'dan tuile ile hazırlanan karidesli tarhana crumble yapmaları istendi. Yarışmacılar, hazırladıkları yemekleri jürinin beğenisine sundu. 


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!