ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 5 ARALIK MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

5 ARALIK MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

5 Aralık Masterchef'te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, 5 Aralık Masterchef tarifleri ve eleme adayı:
5 Aralık Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef'te bu haftanın ilk eleme adayı Ebru Has olarak belirlenmişti. 5 Aralık Masterchef'te haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, detaylar:


5 Aralık Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Somer Şef ve Mehmet Şef dokunulmazlık oyunu için 'mezeler' konseptini belirledi. Yarışmacılardan, köpoğlu, çerkez tavuğu, kabak çiçeği dolması, patlıcan salatası, ahtapot salatası ve tarama yapmaları istendi. Takımlar, verilen sürede yemeklerini tamamladı. Yarışmacıların hazırladıkları yemekleri Şırdancı Mehmet olarak tanınan Mehmet Sur, eski yarışmacılardan Faruk Batuhan Öner ve Tanya Kilitkayalı yaptı. Yapılan oylama sonucunda haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı.


5 Aralık Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi. Kırmızı takım yarışmacılarından, Danilo Şef'in imza yemeği olan lolivuk yapmaları istendi. Gecenin sonunda en iyi tabağı hazırlayarak bireysel dokunulmazlığı kazanan Eray Aksungur oldu. Ebru, ilk eleme adayı olduğu için haftanın ikinci eleme adayı Serhat Doğramacı olarak belirlendi.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!