ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 4 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN YEMEKLER

4 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN YEMEKLER

4 Eylül Masterchef'te eleme oyununu kimler kazandı? 4 Eylül Masterchef Türkiye'ye kim veda etti? İşte, 4 Eylül Masterchef yemekleri ve elenen o isim:
4 Ekim Masterchef'te Çıkan Yemekler

4 Eylül Masterchef'te eleme adayı olan yarışmacılar büyük bir mücadele verdi. Bu haftanın eleme adayları; Duygu, Esra, Eray, Uğur, Didem ve Sefa olarak belirlenmişti. 6 yarışmacı Masterchef mücadelesine devam edebilmek için gecenin en iyi tabaklarını hazırlamak için mutfağa girdi. Peki, Masterchef Türkiye hayallerine veda eden isim kim oldu? İşte, detaylar:


4 Eylül Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Somer Şef ve Mehmet Şef eleme adayı olan yarışmacılardan içinde demirhindi bitkisinin kullanıldığı bir yemek hazırlamalarını istedi. Yarışmacıların hazırladığı tabaklar;


Gecenin sonunda en iyi tabağı hazırlayarak günün birincisi olan isim, Masterchef Uğur oldu. Potadan kurtulan ikinci isim Esra Tokelli, üçüncü isim ise Eray Aksungur oldu. Duygu, Sefa ve Didem Masterchef mücadelesine devam edebilmek için tekrar mutfağa girdi.


4 Eylül Masterchef Türkiye'ye Kim Veda Etti?

Şefler, kalan üç yarışmacıdan balık ekmek yapmalarını istedi. Yarışmacıların hazırladığı yemekler şeflerin tadımına sunuldu. tadım sonrasında Somer Şef, 'bilerek hata yapan var mı?' sorusunu sordu. Bunun üzerine Duygu 'kariyeri ve yarışma arasında bir seçim yapması gerektiğini, bu yüzden kasıtlı hata yaptığını söyledi.' 4 Ekim Masterchef'ten elenen yarışmacı Duygu Acarsoy oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!