ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 26 EKİM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

26 EKİM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

26 Ekim Masterchef takım kaptanları kimler oldu? Yeni takımlar kimlerden oluşuyor? İşte, 26 Ekim Masterchef tarifleri ve kaptanlık düellosu:
26 Ekim Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef'in eleme oyunundan sonra yarışmadan ayrılan isim Berker Başmanav olmuştu. 26 Ekim Masterchef'te ise yarışmacılar, kaptanlık oyununu kazanmak için büyük bir mücadele verdi. Peki, mavi ve kırmızı takımın yeni kaptanları kimler oldu? Takımlar nasıl oluşturuldu? İşte, detaylar:


26 Ekim Masterchef'te Çıkan Yemekler

Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef Türkiye, büyük bir heyecanla devam ediyor. 26 Ekim Masterchef'te yarışmacılar kaptan olmak için karşı karşıya geldi. Şefler, yarışmacılardan Kayseri yağlaması yapmalarını istedi. Gecenin sonunda en iyi tabağı hazırlayan ve mavi takımın kaptanı olan kişi Masterchef Özgül olarak belirlendi. Özgül, kırmızı takımın kaptanı olarak Tanya Kilitkayalı'yı seçti. Bu haftanın yeni takımları;


  • Mavi Takım; Özgül, Barbaros, Eray, Uğur, Ayyüce, Esra.
  • Kırmızı Takım; Tanya, Emir, Ebru, Sefa, Furkan, Serhat.


26 Ekim Masterchef Kaptanlar Düellosunu Kim Kazandı?

Takım kaptanları Tanya ve Özgül, kaptanlar düellosu için tekrar mutfağa girdi. Düelloyu kazanan kişiye takımdaki bir kişinin yerini değiştirme hakkı verildi. Kaptanlardan düello için İzmir bombası yapmaları istendi. En iyi tabağı hazırlayarak kaptanlar düellosunu kazanan kişi Tanya oldu. Tanya, kendi takımına Barbaros'u alırken, Sefayı mavi takıma gönderdi.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!