ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 22 EYLÜL MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

22 EYLÜL MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

22 Eylül Masterchef 2020'de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu? 22 Eylül Masterchef'te çıkan tarifler ve dokunulmazlığı kazanan isim:
22 Eylül Masterchef'te Çıkan Tarifler?

21 Eylül Masterchef'te yeni takımlar belirlenmişti. Kurulan takımlara göre mavi takımın kaptanı Uğur, kırmızı takımın kaptanı ise Emir oldu. 22 Eylül Masterchef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, detaylar;


22 Eylül Masterchef'te Çıkan Tarifler

Danilo Şef, Somer Şef ve Mehmet Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Şefler dokunulmazlık oyunu için 'salaş balıkçı' menüsülü kullandı. Şeflerin dokunulmazlık oyunu için yarışmacılardan istediği yemekler şu şekilde;


Dokunulmazlık oyununda en iyi tabakları hazırlayarak dokunulmazlık oyununu kazanan mavi takım oldu. Emir'in kaptanlığını üstlendiği kırmızı takım ise, bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi. 


Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
Şefler, bireysel dokunulmazlık oyunu için kırmızı takım yarışmacılarından risotto ve tuile yapmalarını istedi. Verilen yemeği en iyi şekilde hazırlayan ve bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi, kırmızı takımın kaptanı Emir Elidemir oldu. 


22 Eylül Masterchef Eleme Adayları Kimler Oldu?

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Emir, ilk eleme adayı olarak Özgül Coşar'ın ismini verdi. Kırmızı takım ikinci eleme adayını belirlemek için oylama yaptı. Kırmızı takımın yaptığı oylamaya göre ikinci eleme adayı Esra Tokelli oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!