21 Kasım 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler

21 Kasım Masterchef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim aldı? İşte, 21 Kasım Masterchef2te çıkan yemekler ve ikinci eleme adayı:
21 Kasım 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler
11 Ekim 2023, 16:46

Masterchef 2020'de bu haftanın ilk eleme adayı Uğur Yılmaz olarak belirlenmişti. İkinci dokunulmazlık oyunu için, Danilo Şef, Mehmet Şef, Somer Şef ve yarışmacılar Bursa'ya gitti. Peki, ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, detaylar:


21 Kasım Masterchef'te Çıkan Yemekler

İkinci dokunulmazlık oyunu için Bursa'nın yemekleri konsepti belirlendi. Yarışmacılardan muradiye çorbası, zeytinyağlı iç baklalı enginar, kestaneli iç pilav, pideli köfte ve süt helvası yapmaları istendi. Yarışmacılar, hazırladıkları tabakları hem jüriye, hem de konuklara sundular. Yapılan oylama sonucunda ikinci dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı. Kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi.


21 Kasım Masterchef Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Yarışmacılardan bireysel dokunulmazlık oyunu için, Danilo Şef'in hazırladığı katsu sandoyu yapmaları istendi. Gecenin sonunda en iyi tabağı hazırlayarak bireysel dokunulmazlığın sahibi olan kişi, Serhat Doğramacı oldu. Haftanın ikinci eleme adayı ise Ayyüce Kamit oldu.


Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef yemek tarifleri
  2. Masterchef yarışmacıları
  3. Masterchef Barbaros Yoloğlu kimdir?
  4. Masterchef Eray Aksungur kimdir?
  5. Masterchef Özgül Coşar kimdir?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo