ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER MASTERCHEF 2021 BÖLÜM ÖZETLERİ MASTERCHEF 52. BÖLÜM TARİFLERİ VE BÖLÜM ÖZETİ

MASTERCHEF 52. BÖLÜM TARİFLERİ VE BÖLÜM ÖZETİ

Masterchef'in 52. bölümünde yarışmacılar kaptanlık oyunu için büyük bir mücadele verdi. Peki, mavi ve kırmızı takımın kaptanları kim oldu? İşte, 52. bölüm Masterchef'te çıkan tarifler ve bölüm özeti:
Masterchef 52. Bölüm Tarifleri ve Bölüm Özeti

Masterchef 2021'e Görkem'in veda etmesinin ardından, yedeklerde yerini alan Mustafa Ozan ana kadroya dahil oldu. Masterchef'in 52. bölümünde yarışmacılar kaptan olmak için büyük bir mücadele verdi. Peki, mavi takım ve kırmızı takım kaptanları kim oldu? Yeni takımlar nasıl belirlendi? İşte, Masterchef 52. bölüm tarifleri ve detaylar:

52. Bölüm Masterchef Tarifleri

Masterchef Türkiye'nin kaptanlık oyununda yarışmacılardan tantuni, lavaş ve soğan salatası hazırlamaları istendi. Yarışmacılara bu yemek için 40 dakika süre verildi. En iyi 4 tabağı hazırlayan yarışmacılar Sergen, Tahsin, İbrahim ve Eren olarak belirlendi. Şeflerin verdiği karara göre rakiplerini geride bırakarak mavi takımın kaptanlığını kazanan yarışmacı Tahsin Küçük oldu. Tahsin, kırmızı takımın kaptanı olarak Emre Büber'i seçti. Emre ve Tahsin, yeni takımları belirledi.

  • Mavi takım: Tahsin, Eren, Hasan, Dilara, Şükrü, Mustafa, Milhan, Tunahan
  • Kırmızı takım: Emre, İbrahim, Sergen, Burcu, Mert, Hamza, Fatma, Safanur

Kaptanlar Düellosunu Kim Kazandı?


Kaptanlar düellosu için Tahsin ve Emre karşı karşıya geldi. Şefler, kaptanlardan falafel yapmalarını istedi. Tahsin 38, Emre ise 35 falafel yaptı. Bunun sonucunda mavi takım kaptanı olan Tahsin düelloyu kazandı.


Daha fazlası için masterchef tarifleri sayfamıza göz atın.


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!