ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER MASTERCHEF 2021 YARIŞMACILARI VE BİYOGRAFİLERİ MASTERCHEF İBRAHİM CİNGÖZLER KİMDİR? İBRAHİM CİNGÖZLER KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

MASTERCHEF İBRAHİM CİNGÖZLER KİMDİR? İBRAHİM CİNGÖZLER KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Masterchef 2021'in ana kadrosuna dahil olan 4. isim belli oldu. Masterchef İbrahim kaç yaşında ve aslen nereli? İbrahim Cingözler'in mesleği ne? İşte, Masterchef İbrahim Cingözler'in merak edilen biyografisi:
Masterchef İbrahim Cingözler Kimdir? İbrahim Cingözler Kaç Yaşında, Nereli?

Masterchef 2021'de yarışmacılar ana kadroya girebilmek için büyük bir mücadele veriyor. Masterchef Türkiye'nin ana kadrosuna dahil olan 4. yarışmacı İbrahim Cingözler'in biyografisi ise, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, İbrahim Cingözler kimdir, yarışmaya nereden katıldı, aslen nereli ve mesleği ne? İşte, Masterchef İbrahim'in merak edilen biyografisi:


İbrahim Cingözler Kimdir?

Aslen Adanalı olan İbrahim Cingözler, yarışmaya Bodrum'dan katılıyor. Bir arkadaşının ısrar etmesiyle yarışmaya başvuran İbrahim, 25 yaşında. Üniversiteye kadar Adana'da yaşayan İbrahim Cingözler, ilk turda yarışmaya ablasıyla birlikte gelmişti. Uzun süre otellerde çalıştığını söyleyen Masterchef İbrahim, hazırladığı tabaklarla dikkatleri üzerine çekiyor.


İbrahim Cingözler'in Masterchef Yolculuğu

İbrahim Cingözler yarışmaya 'Egeden' ismini verdiği tabak ile katıldı. İlk turda levrek ve Ege'den getirdiği sebzelerle yarışmaya katılan İbrahim, 'Masterchef'te öğretilen her şeyi öğrenmek istiyorum.' diyerek hızlı bir giriş yaptı. İlk turda Somer Şef'ten özel olarak teşekkür alan yarışmacının tabaklaması çok beğenildi. İkinci turda Uğur ve Safa ile eşleşen İbrahim, ıspanaklı ve ricotta peynirli ravioli hazırladı. Günün sonunda rakiplerini geride bırakan ve bir üst tura çıkan yarışmacı İbrahim oldu. Ana kadro seçmelerinde hazırladığı tabakla jüriyi etkileyen İbrahim Cingözler, Masterchef 2021'in ana kadrosuna dahil oldu.


İbrahim Cingözler Elendi Mi?

Masterchef'in 65. bölümünde Hamza, Azize, Dilara, Safanur, Mert ve İbrahim eleme oyunu oynadı. İlk turda Safanur, Azize ve Dilara en iyi tabakları hazırlayarak potadan kurtuldu. Final oyununda ise kalan 3 yarışmacıdan bebek kalamar dolması hazırlamaları istendi. Günün sonunda rakiplerinin gerisinde kalarak yarışmaya veda eden isim, İbrahim Cingözler oldu. 


INSTAGRAM'DA İBRAHİM CİNGÖZLER

Instagram hesabında yaklaşık 20 bin takipçiye sahip olan İbrahim, hem kendi fotoğraflarını, hem de hazırladığı yemekleri takipçileriyle paylaşıyor. 


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!