MasterChef Eren Kaşıkçı Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Masterchef 2021'in şampiyonu Eren Kaşıkçı, Masterchef All Star'a veda etti. Peki, Masterchef Eren Kaşıkçı kimdir? Eren Kaşıkçı'nın mesleği ne, kaç yaşında, ne işe yapıyor? İşte, Masterchef 2021 şampiyonu Eren Kaşıkçı'nın biyografisi:
MasterChef Eren Kaşıkçı Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?
02 Ocak 2024, 11:06

Masterchef 2021'in şampiyonu olmayı başaran Eren Kaşıkçı'da, Masterchef All Star kadrosunda yerini aldı. Peki, Masterchef Eren Kaşıkçı kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte, Eren Kaşıkçı'nın merak edilen biyografisi:

Eren Kaşıkçı Kimdir?

Yarışmanın iddialı isimlerinden biri olan Eren Kaşıkçı, 34 yaşındadır ve aslen Tokatlıdır. Yarışmaya Çanakkale Gökçeada'dan katılan Masterchef Eren, İstanbul'da uzun süre otellerde çalışıp daha sonra Gökçeada'ya yerleşmiştir. Evli ve bir çocuk babası olan Eren Kaşıkçı, Gökçeada'da sörf otelinde şeflik yaptı. Masterchef şampiyonu olduktan sonra, Zekeriyaköy'de Kızıl Sakağın Mutfağı isimli bir restoran açtı. 

eren kaşıkçı

Eren Kaşıkçı'nın Masterchef Performansı

Masterchef 2021 sezonunda iddialı tavrı ve başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Eren Kaşıkçı, finalde Hasan ile yarıştı. Şeflerin verdiği puanlardan sonra, Masterchef 2021 şampiyonu, Eren Kaşıkçı oldu. 

Masterchef Eren Elendi Mi?

Masterchef All Star'da son 5 yarışmacı belirlenirken, Kıvanç Karadeniz ve Eren Kaşıkçı ceketi alamadığı için yarışmaya veda etti.

INSTAGRAM'DA EREN KAŞIKÇI

Instagram'da yaklaşık 755 bin takipçisi olan Eren Kaşıkçı, hesabından hem kendi, hem de ailesinin fotoğraflarını takipçileriyle paylaşıyor.

Daha fazlası için masterchef tariflerine göz atın.

Benzer Yazılar

Lezzet Logo