Masterchef Tahsin Küçük Kimdir? Tahsin Küçük Kaç Yaşında, Nereli?

Masterchef 2021 sezonunda yarışan Tahsin Küçük, All Star'a girmeyi başaran 13. isim oldu! Peki, Tahin Küçük kimdir, aslen nereli, mesleği ne? İşte, Masterchef Tahsin'in merak edilen biyografisi:
Masterchef Tahsin Küçük Kimdir? Tahsin Küçük Kaç Yaşında, Nereli?
03 Temmuz 2023, 10:47

Masterchef 2021'de yarışan ve önemli başarılara imza atan Tahsin Küçük, All Star ana kadrosuna girmeyi başaran 13. isim oldu. Peki, Tahsin Küçük kaş yaşında, mesleği ne, nereli? İşte, Masterchef Tahsin Küçük'ün merak edilen biyografisi:

Tahsin Küçük Kimdir?

Yarışmaya Kocaeli'nden katılan Tahsin Küçük, 25 yaşındadır. Babası sayesinde bu işe erken başladığını söyleyen Tahsin, 13 yaşından beri mutfakla iç içe olduğunu dile getirmişti. Aslen Trabzonlu olan Tahsin, mutfağın dışında birçok dans türüne de ilgili olduğunu söylemişti. Okan Üniversitesi gastronomi mezunu olan Tahsin Küçük, 2015 yılında 'Ver Fırına' isimli yemek yarışmasına katılmıştır. Geçtiğimiz yıllarda Yemekteyiz isimli programa da katılan Tahsin Küçük, ilginç tavırları ile dikkatleri üzerine çeken bir yarışmacıdır. Tahsin Küçük, Masterchef'in ardından Şef Kapımda isimli programda sunuculuk yapmıştır.

tahsin küçük

Tahsin Küçük Masterchef Performansı

Masterchef 2021 sezonunda yarışan Tahsin Küçük, özellikle tatlı konusunda son derece başarılıdır. Masterchef Türkiye'nin yarı finalinde Hasan ile karşı karşıya gelen Tahsin, Masterchef 2021'i 3. olarak tamamladı. Masterchef All Star'da ise 2021 kadrosundan seçilen 3. isim oldu.

INSTAGRAM'da Tahsin Küçük

Instagram'da yaklaşık 952 bin takipçisi bulunan Tahsin, hem kendi fotoğraflarını, hem de hazırladığı yemekleri takipçileriyle paylaşıyor.

Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef yemekleri
  2. Masterchef All Star kadrosu

Benzer Yazılar

Lezzet Logo