ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER MASTERCHEF 2021 YARIŞMACILARI VE BİYOGRAFİLERİ MASTERCHEF TAHSİN KÜÇÜK KİMDİR? TAHSİN KÜÇÜK KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

MASTERCHEF TAHSİN KÜÇÜK KİMDİR? TAHSİN KÜÇÜK KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Masterchef 2021'de ana kadroya dahil olan 11. isim Tahsin Küçük oldu. Peki, Tahin Küçük kimdir, aslen nereli, mesleği ne? İşte, Masterchef Tahsin'in merak edilen biyografisi:
Masterchef Tahsin Küçük Kimdir? Tahsin Küçük Kaç Yaşında, Nereli?

Masterchef 2021'de yarışmacılar ana kadroya girebilmek için büyük bir mücadele veriyor. Masterchef Türkiye'nin 38. bölümünde ana kadroya dahil olan 11. yarışmacı Tahsin Küçük olarak belirlendi. Peki, Tahsin Küçük kaş yaşında, mesleği ne, nereli? İşte, Masterchef Tahsin Küçük'ün merak edilen biyografisi:


Tahsin Küçük Kimdir?

Yarışmaya Kocaeli'nden katılan Tahsin Küçük, 23 yaşındadır. Babası sayesinde bu işe erken başladığını söyleyen Tahsin, 13 yaşından beri mutfakla iç içe olduğunu dile getirmişti. Aslen Trabzonlu olan Tahsin, mutfağın dışında birçok dans türüne de ilgili olduğunu söylemişti. Okan Üniversitesi gastronomi mezunu olan Tahsin Küçük, 2015 yılında 'Ver Fırına' isimli yemek yarışmasına katılmıştır. Geçtiğimiz yıllarda Yemekteyiz isimli programa da katılan Tahsin Küçük, ilginç tavırları ile dikkatleri üzerine çeken bir yarışmacıdır.


Tahsin Küçük Masterchef Yolculuğu

Tahsin Küçük, Masterchef'in ilk turunda konfi tekniğiyle pişirilmiş somon hazırladı. Üç şeften evet alan Tahsin, ikinci tura yükseldi. İkinci turda Burak, Tahsin ve Mercan eşleşmesi yapıldı. Yarışmacılardan köz biber sosu hazırlamaları istendi. Tahsin, rakiplerini geride bırakarak bir üst tura çıkmaya hak kazandı. Ana kadro seçmelerinde yarışmacılardan kitel yapmaları istendi. Yarışmacılar verilen 40 dakikanın sonunda hazırladıkları yemekleri şeflerin beğenisine sundu. En iyi tabaklar yaratıcılık oyunu için tekrar mutfağa girdi. Bu turda yarışmacılardan anjelik eriğini kullanarak yaratıcı bir yemek hazırlamaları istendi. Gecenin en iyi tabağını hazırlayarak ana kadroya dahil olan isim, Tahsin Küçük olarak belirlendi.


INSTAGRAM'da Tahsin Küçük

Instagram'da yaklaşık 12 bin takipçisi bulunan Tahsin, hem kendi fotoğraflarını, hem de hazırladığı yemekleri takipçileriyle paylaşıyor.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!