ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 3 EKİM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

3 EKİM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

3 Ekim Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bireysel dokunulmazlık kimin oldu? 3 Ekim Masterchef'te hangi yemekler yapıldı? İşte, detaylar:
3 Ekim Masterchef'te Çıkan Tarifler

3 Ekim Masterchef'te haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Yapılan oyunlar bu haftanın eleme adayları; Esra, Duygu, Uğur ve Didem olarak belirlenmişti. Haftanın son dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim? İşte, detaylar;


3 Ekim Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef, haftanın son dokunulmazlık oyunu için yarışmacılardan açık alanda çalışmalarını istedi. Yarışmacılara verilen menü, 9 kişilik tadıma sunuldu. Tadımlar yapıldıktan sonra verilen oylar şu şekilde;Yapılan oylama sonucuna göre kırmızı takım 34-29'luk skorla dokunulmazlık oyununu kazandı.


Bireysel Dokunulmazlığı Kim Aldı?
Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi. Şefler, yarışmacılardan fırın yemekleri konseptli bir tarif hazırlamalarını istedi. Yarışmacılar sadece fırını kullanarak şeflere özel kendi yemeklerini sundu. Gecenin sonunda rakiplerini geride bırakarak dokunulmazlığı kazanan kişi, Özgül Coşar oldu. Özgül, 5. eleme adayı olarak Eray'ın ismini verdi. Mavi takım, son eleme adayını belirlemek için oylama yaptı. Yapılan oylama sonucunda 6. eleme adayı Sefa olarak belirlendi.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!