24 Kasım 2021 Masterchef Özeti: Öğretmenler Günü Özel

24 Kasım Masterchef'te haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. 2. dokunulmazlığı kim kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, 24 Kasım Masterchef tarifleri ve bölüm özeti:
24 Kasım 2021 Masterchef Özeti: Öğretmenler Günü Özel
07 Temmuz 2023, 14:19

Masterchef'te bu hafta ilk dokunulmazlığı mavi takım kazanmış, eleme adayları ise Görkem ve Pelin olmuştu. Peki, ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, detaylar:


24 Kasım Masterchef Tarifleri


Masterchef'te Öğrenmenler Günü için Hababam Sınıfı filminin çekildiği Adile Sultan Kasrı'na gidildi. Yarışmacılardan, düğün çorbası, lahana sarma, salçalı makarna, kuzu fırın, hanım göbeği ve kayısı hoşafı hazırlamaları istendi. Verilen süre sonunda hazırlanan yemekler, öğretmenlerden oluşan jüri üyelerine sunuldu. Gecenin sonunda 18-17 puanla kırmızı takım kazandı. 


Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?


Bireysel dokunulmazlık oyunu için, yarışmacılardan sadece fırın kullanarak yaratıcı bir tabak hazırlamaları istendi. Gecenin sonunda en iyi yemeği yapan ve bireysel dokunulmazlığı kazanan, Burcu oldu. Burcu, 3. eleme adayı olarak Safanur'u seçti. Mavi takım, kendi aralarında yaptıkları oylamadan sonra 4. eleme adayı olarak Mert'i seçti.


Daha fazlası için masterchef tariflerine göz atın.

Benzer Yazılar

Lezzet Logo