Masterchef Mert Yılmaz Kimdir? Mert Yılmaz Kaç Yaşında, Mesleği Ne?

Masterchef 2021 sezonunda yarışan Mert Yılmaz, All Star'a veda etti. Peki, Masterchef Mert Yılmaz kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte, Mert Yılmaz'ın biyografisi:
Masterchef Mert Yılmaz Kimdir? Mert Yılmaz Kaç Yaşında, Mesleği Ne?
14 Ağustos 2023, 10:32
Lezzet Trendleri

Masterchef 2021 sezonunda yarışan Mert Yılmaz, All Star ana kadro seçmelerinde kadroya girmeyi başaran 15. isim oldu. Peki, Mert Yılmaz kimdir, aslen nereli, mesleği ne? İşte, Masterchef Mert'in merak edilen biyografisi:

Mert Yılmaz Kimdir?

Los Angeles'tan Masterchef'e katılmak için Türkiye'ye gelen Mert Yılmaz, aslen Bolu Mengenli. 2009 yılında Bolu Mengen aşçılık bölümünden mezun olan yarışmacı, 4 sene mesleğini icra etmiş, sonrasında ise 8 yıl ara vermiştir. 31 yaşındaki yarışmacı özel bir catering firmasında aşçılık yapıyormuş. Ancak geçen aylarda işi bırakmış. 

Mert Yılmaz'ın Masterchef Performansı

Masterchef 2021 sezonunda yarışan Mert Yılmaz, bu sezonu 7. olarak tamamlamıştı. 

mert yılmaz

Masterchef Mert Elendi Mi?

13 Ağustos Masterchef All Star'da, Barbaros, Çağatay, Eda ve Mert eleme potasından çıkmak için kıyasıya mücadele etti. Gecenin sonunda Mert yarışmaya veda etti.

INSTAGRAM'DA MERT YILMAZ

Instagram hesabında yaklaşık 149 bin takipçisi olan Mert, kendi fotoğraflarını ve doğa fotoğraflarını takipçileriyle paylaşıyor.

Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef yemekleri
  2. Masterchef Tahsin Küçük kimdir?
  3. Masterchef Eren Kaşıkçı kimdir?
  4. Masterchef Görkem Demiral kimdir?
  5. Masterchef Fatma Polat kimdir?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo