ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 22 EKİM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

22 EKİM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

22 Ekim Masterchef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, 22 Ekim Masterchef yemekleri ve eleme adayları:
22 Ekim Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef Türkiye'nin ilk dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanmış, ilk eleme adayları ise Berker ve Sefa olmuştu. 22 Ekim Masterchef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme potasına giren isimler kimler? İşte, detaylar:


22 Ekim Masterchef'te Çıkan Yemekler

Mehmet Şef, Somer Şef ve Danilo Şef, haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için çay saati tarifleri konseptini belirledi. Kırmızı ve mavi takımdan istenen yemekler;


Yapılan yemekler, şeflerin tadımına sunuldu. Oy birliğiyle haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu mavi takım kazandı. Kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi.


22 Ekim Masterchef Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?
Bireysel dokunulmazlık oyunu için yarışmacılardan, Somer Şef'in imza yemeği olan oğlak rogan josh yapmaları istendi. Gecenin en iyi tabağını hazırlayarak rakiplerini geride bırakan ve bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi Masterchef Ebru oldu. Ebru, 3. eleme adayı olarak Tanya Kilitkayalı'nın ismini verdi. Kırmızı takım, 4. eleme adayını belirlemek için oylama yaptı. Yapılan oylama sonucunda 4. eleme adayı kırmızı takımın kaptanı Emir Elidemir olarak seçildi.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!