ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 21 EYLÜL MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

21 EYLÜL MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

Masterchef Türkiye'de kaptanlık oyununu kim kazandı? Masterchef'in bu haftaki takımları nasıl belirlendi? İşte, 21 Eylül Masterchef'te çıkan tarifler ve yeni takımlar:
21 Eylül Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef Türkiye'nin bir önceki gününde yarışmaya veda eden isim Selin olmuştu. Selin'in elendikten sonra yarışmaya dahil olan isim ise izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla beklenen Walison Fonseca oldu. Yarışmacılar, 21 Eylül Masterchef'te şeflerin istediği yemekleri hazırlayarak kaptanlık mücadelesi verdi. Oyunu kazanan isim mavi takım kaptanı seçilirken, rakip takımın kaptanını belirleme hakkına da sahip. Peki, kaptanlık oyununun kazananı kim oldu? Masterchef 2020'de yeni takımlar nasıl belirlendi? İşte, detaylar;


21 Eylül Masterchef'te Çıkan Tarifler

Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Şef kaptanlık oyunu için yarışmacılardan içli köfte ve mısır ekmeği yapmalarını istedi. Yarışmacılar en iyi içli köfteyi hazırlayabilmek için kıyasıya mücadele etti. Gecenin sonunda en iyi tabağı çıkartarak mavi takımın kaptanı olan isim Uğur Yılmaz oldu. Uğur, kırmızı takımın kaptanı olarak başarılı yarışmacı Emir Elidemir'i seçti. Kaptanlık 5 dakikalık avantajı kazanabilmek için düello oyunu oynandı. Bu turda Emir ve Uğur'dan mıhlama yapmaları istendi. Takım kaptanlarının yaptığı yemek, şeflere sunuldu. Düello oyununu kazanan, mavi takımın kaptanı Uğur oldu.


21 Eylül Masterchef Yeni Takımlar
Uğur ve Emir'in kaptanlığı ile yeni takım seçmeleri yapıldı. Bu haftanın takımları ise şu şekilde belirlendi;

  • Kırmızı Takım: Emir, Esra, Walison, Özgül, Berker, Eray, Ebru, Ayyüce.
  • Mavi Takım: Uğur, Tanya, Celal, Barbaros, Serhat, Furkan, Duygu, Sefa.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!