14 Aralık 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler

14 Aralık Masterchef'te ödül oyununu kim kazandı? İşte, 14 Aralık Masterchef yemekleri ve ödül oyununu kazanan kişi:
14 Aralık 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler
11 Ekim 2023, 16:52

13 Aralık Masterchef'te yarışmaya veda eden isim Sefa Okyay olmuştu. Masterchef yarışmasına kalan son 5 yarışmacı belli oldu. Serhat, Eray, Barbaros, Emir ve Özgül, 30 bin tl değerindeki ödül oyunu için büyük bir mücadele verdi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? İşte, detaylar:


14 Aralık Masterchef'te Çıkan Tarifler

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'in jüriliğini üstlendiği Masterchef Türkiye'de 30 bin tl değerindeki ödül oyunu oynandı. Ancak yarışmacılara büyük bir sürpriz yapıldı. Her yarışmacının bir yakını stüdyoya geldi ve ödül oyununa özel takımlar oluşturuldu. Serhat nişanlısıyla, Eray annesiyle, Özgül eşiyle, Barbaros teyzesiyle ve Emir yakın arkadaşıyla takım kurdu. Ödül oyununda takımlar deniz mahsullü makarna, zeytinyağlı lahana sarma, tas kebabı, karnıyarık ve patlıcan musakka hazırladı. Şefler tadımlarını yaptıktan sonra kazanan takımı belirledi. 30 bin tl değerindeki ödül oyununun kazananı Serhat Doğramacı ve nişanlısı oldu.


14 Aralık Masterchef Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Ödül oyununun ardından yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi. Yarışmacılardan Masterchef klasiği olan beef wellington yapmaları istendi. Yarışmacılar hazırladıkları yemekleri şeflerin beğenisine sundu. Masterchef Türkiye'de bu haftanın ilk eleme adayı Eray Aksungur oldu.


Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef tarifleri
  2. Masterchef yarışmacıları
  3. Masterchef Danilo Zanna kimdir?
  4. MAsterchef Mehmet Yalçınkaya kimdir?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo