2021 Masterchef 93. Bölüm Tarifleri ve Bölüm Özeti

Masterchef'in 93. bölümünde yarışmacılar, kaptanlık oyunu için mücadele etti. Haftanın yeni kapları kimler oldu? Kaptanlar düellosunu kim kazandı? İşte, Masterchef 93. bölüm tarifleri ve bölüm özeti:
2021 Masterchef 93. Bölüm Tarifleri ve Bölüm Özeti
07 Temmuz 2023, 14:23

Masterchef'te Milhan'ın elenmesinin ardından, yeni bir haftaya başlandı. Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet Şef'in jüriliğini üstlendiği Masterchef Türkiye'de haftanın ilk oyunu oynandı. Kaptanlık oyununun kazananı kim oldu? Yeni takımlar nasıl kuruldu? İşte, detaylar:


Masterchef 93. Bölüm Tarifleri


Kaptanlık oyunu için yarışmacılardan tulumba tatlısı yapmaları istendi. Yarışmacılar, en iyi tatlıyı hazırlamak için kıyasıya mücadele etti. Gecenin sonunda şefler tarafından en çok beğenilen ve mavi takımın kaptanı olan isim, Hasan oldu. Hasan, kırmızı takım kaptanı olarak Mert'i seçti. Hasan ve Mert'in seçimleri sonucunda haftanın yeni takımları kuruldu.

  1. Mavi takım; Hasan, Sergen, Tahsin, Araz, Dilara, Safanur, Rabia.
  2. Kırmızı takım; Mert, Eren, Emre, Burcu, Azize, Ateş, Pelin.


Kaptanlar Düellosunu Kim Kazandı?


Kaptanlar düellosu için Hasan ve Mert tekrar mutfağa girdi. Kaptanlardan, kadınbudu köfte hazırlamaları istendi. Gecenin sonunda en iyi kadınbudu köfteyi hazırlayan ve avantajı kazanan isim, Hasan oldu.


Daha fazlası için masterchef tarifleri sayfamıza göz atın.

Benzer Yazılar

Lezzet Logo