Masterchef Milhan Erdem Kimdir? Milhan Erdem Kaç Yaşında, Mesleği Ne?

Masterchef All Star ile yarışmaya geri dönen Milhan Erdem kimdir? Nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Milhan Erdem'in biyografisine yakından bakalım.
Masterchef Milhan Erdem Kimdir? Milhan Erdem Kaç Yaşında, Mesleği Ne?
07 Haziran 2023, 16:14

2021 sezonunda sempatik tavırları ile izleyiciler tarafından sevilen Milhan Erdem, All Star'a katılan isimler arasında yer alıyor. İnternette ise Erdem'in yaşı, nereli olduğu, mesleği arananlar arasında. Peki, Milhan Erdem kimdir? İşte MasterChef Milhan Erdem hakkındaki bilgiler…

Milhan Erdem Kimdir?

Yarışmanın internet sayfasında yer alan bilgilere göre Milhan Erdem, 2001 doğumlu. Kütahya’da bulunan Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden 2019 yılında mezun oldu. Aslen Kütahya Tavşanlılı. Erdem, yaşantısını İstanbul ve Kütahya’da sürdürmektedir. Hem Türk mutfaklarında, hem de yurt dışında çalışan Milhan Erdem, Masterchef'in ardından İstanbul'da Milhungry isimli hamburger restoranını açtı.

Masterchef Milhan Masterchef Performansı

Masterchef 2021 sezonunda yarışan Milhan Erdem, dans performansı ile yarışmada eğlenceli dakikalar yaşatmıştı. Mert ve Rabia ile girdiği eleme potasından sonra, Milhan Erdem yarışmaya veda etmişti.

INSTAGRAM'DA MİLHAN ERDEM

Milhan Erdem'in Instagram hesabında yaklaşık 77 bin takipçisi bulunuyor. Instagram hesabında kendi fotoğraflarını paylaşan Milhan Erdem, aynı zamanda hazırladığı yemeklerin fotoğraflarını da takipçilerine sunuyor.

Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef tarifleri
  2. Masterchef 2023 yarışmacıları

Benzer Yazılar

Lezzet Logo