ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 9 KASIM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

9 KASIM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

9 Kasım Masterchef'te yeni takım kaptanları kimler oldu? İşte, 9 Kasım Masterchef yemekleri ve kaptanlar düellosunu kazanan kişi:
9 Kasım Masterchef'te Çıkan Tarifler

8 Kasım Masterchef'te eleme oyunu oynanmış, Masterchef 2020 hayallerine veda eden isim Furkan Yalçın olmuştu. Yarışmacılar, bugün kaptanlık mücadelesi verdi. Peki, yeni takım kaptanları kimler oldu? Kaptanlar düellosunu kim kazandı? İşte, detaylar:


9 Kasım Masterchef'te Çıkan Tarifler

Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef Türkiye'de yarışmacılar kaptanlık oyunu için mutfağa girdi. Yarışmacılardan etli çiğ köfte yapmaları istendi. Yapılan çiğ köfteler şeflerin tadımına sunuldu. Şeflerin verdiği kararla mavi takımın bu haftaki kaptanı Esra Tokelli olarak seçildi. Esra, kırmızı takımın kaptanı olarak Emir Elidemir'i seçti. Emir ve Esra, bu haftanın yeni takımlarını kurdu.


Mavi takım; Esra, Serhat, Ayyüce, Özgül, Ebru.

Kırmızı takım; Emir, Barbaros, Eray, Sefa, Uğur.


9 Kasım Masterchef Kaptanlar Düellosunu Kim Kazandı?

Emir ve Esra, avantaj oyunu için büyük bir mücadele verdi. Yeni takım kaptanlarından, düello için künefe yapmaları istendi. Emir ve Esra'nın hazırladığı künefeler şeflere sunuldu. Kaptanlar düellosunu kazanan kişi Emir oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!