ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 24 KASIM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

24 KASIM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

24 Kasım Masterchef ödül oyununu kim kazandı? İşte, 24 Kasım Masterchef yemekleri ve ödül oyununu kazanan isim:
24 Kasım Masterchef'te Çıkan Tarifler

23 Kasım Masterchef'te haftanın yeni takımları oluşturulmuş, mavi takımın kaptanı Ebru, kırmızı takımın kaptanı ise Sefa olmuştu. Yarışmacılar bu kez 25 bin tl'lik ödül oyunu için mücadele etti. Ödül oyununu hangi takım kazandı? Para ödülünü kazanan kim oldu? İşte, detaylar:


24 Kasım Masterchef Yemekleri

Danilo Şef, Somer Şef ve Mehmet Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef 2020'de yarışmacılar ödül oyunu için kıyasıya mücadele etti. Ödül oyunu için yarışmacılardan deniz mahsullü ravioli, bolonez soslu tagliatelle, porçini pappardelle ve parmesanlı trüflü tagliani yapmaları istendi. Yapılan yemekler şeflerin tadımına sunuldu. Gecenin sonunda mavi takım 3-1'lik skorla ödül oyununu kazandı.


24 Kasım Masterchef Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Özgül, Serhat, Ebru ve Uğur ödül oyunu için tekrar mutfağa girdi. Yarışmacılardan krem patiseri ile süslenmiş orman meyveli tart yapmaları istendi. Verilen 40 dakikanın sonunda Ebru'nun tartı fırında ters düştüğü için bir kısmı yandı. Serhat'ın tartı ise kırıldı. Yarışmacılar hazırladıkları tartları şeflerin beğenisine sundu. Gecenin sonunda 25 bin liralık ödül oyununu kazanan Özgül Coşar oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!