ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 19 KASIM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

19 KASIM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

19 Kasım Masterchef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, 19 Kasım Masterchef yemekleri ve eleme adayı:
19 Kasım Masterchef'te Çıkan Tarifler

19 Kasım Masterchef'te mavi ve kırmızı takım, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Peki, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, detaylar:


19 Kasım Masterchef'te Çıkan Yemekler

Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef'in jüriliği yaptığı Masterchef yarışmacısında, yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Yarışmacılardan, mercimek çorbası, otlu mücver, sac tava, humus ve sütlaç yapmaları istendi. Yarışmacılar, verilen sürede tüm yemekleri tamamladılar. Ancak bu kez tadımlar jüri üyeleri yerine, Masterchef Türkiye'nin eski yarışmacılarından Suna, Ekin ve Güzide'ye sunuldu. Yarışmaya konuk olarak katılan eski yarışmacılar, mavi ve kırmızı takımın yemeklerini değerlendirdi. Gecenin sonunda, dokunulmazlık oyununu kazanan mavi takım oldu.


19 Kasım Masterchef Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Kırmızı takım yarışmacıları, dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Yarışmacılardan, Mehmet Şef'in imza yemeği olan 'doğadan' yapmaları istendi. Doğadan'ı en iyi yapan ve bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi, Eray Aksungur oldu. Kırmızı takımda yapılan oylamaya göre haftanın ilk eleme adayı Uğur Yılmaz oldu. 


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!