12 Kasım 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler

12 Kasım Masterchef'te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim aldı? İşte, 12 Kasım 2020 Masterchef yemekleri ve eleme adayı:
12 Kasım 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler
11 Ekim 2023, 16:46

12 Kasım Masterchef'te takımlar dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Peki, 12 Kasım Masterchef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? Eleme adayı kim olarak belirlendi? İşte, detaylar;


12 Kasım Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Somer Şef ve Mehmet Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef yarışmasında, takımlar dokunulmazlık oyunu için yarıştı. Yarışmacılara ana malzeme olarak enginar, börek, bonfile, palamut ve ayva verildi. Kırmızı takım kaptanı Emir Elidemir, düello oyununu kazandığı için yarışmacıları eşleştirdi.

Uğur-Özgül: Enginar ile soğuk başlangıç hazırlamaları istendi.

Eray-Ebru: Ara sıcak olarak börek yapmaları istendi.

Barbaros-Ayyüce: Bonfile ile ana yemek yapmaları istendi.

Sefa-Esra: Palamut ile ana yemek yapmaları istendi.

Emir-Serhat: Ayva ile tatlı hazırlamaları istendi.


Gecenin sonunda 3-1'lik skorla dokunulmazlık oyununu kazanan Masterchef Esra'nın kaptanlığındaki mavi takım oldu. Kırmızı takım bireysel dokunulmazlık için tekrar mutfağa girdi.


12 Kasım Masterchef Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Kırmızı takım yarışmacılarından bireysel dokunulmazlık oyunu için mumbar dolması yapmaları istendi. Verilen süre sonunda en iyi tabağı hazırlayarak sona kalan yarışmacılar Eray, Uğur ve Barbaros oldu. Şeflerin verdiği karara göre bireysel dokunulmazlığı Uğur Yılmaz kazandı.


Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef yemekleri
  2. Masterchef yarışmacıları
  3. Masterchef Barbaros Yoloğlu kimdir?
  4. Masterchef Ebru Has kimdir?
  5. Masterchef Ayyüce Kamit kimdir?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo