ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 12 ARALIK 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

12 ARALIK 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

12 Aralık Masterchef'te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, 12 Aralık Masterchef tarifleri ve eleme adayları:
12 Aralık Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef 2020'de bu hafta ilk eleme adayı Sefa Okyay olarak belirlenmişti. Yarışmacılar ikinci dokunulmazlık oyununu Konya'da oynadı. Peki, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, detaylar:


12 Aralık Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'in jüriliğini üstlendiği Masterchef 2020'De haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Şefler, dokunulmazlık oyunu için Konya'nın yöresel yemekleri konseptini belirledi. Yarışmacılardan etli ekmek, bamya çorbası, batırık, sac arası ve patlıcan orta yapmaları istendi. Kırmızı ve mavi takım verilen sürede yemekleri hazırlayarak jürinin beğenisine sundu. Dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazandı. Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi.


12 Aralık Masterchef Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Serhat, Sefa ve Barbaros bireysel dokunulmazlık oyunu için, limon meringue ve çikolata kapsül hazırladı. Yarışmacıların hazırladığı tatlılar şeflere sunuldu. Şeflerin verdiği karar sonucunda bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Barbaros Yoloğlu oldu. İlk eleme adayı Sefa olduğu için haftanın ikinci eleme adayı Serhat Doğramacı olarak belirlendi.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!