ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 10 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

10 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

10 Ekim Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 ekim bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, 10 Ekim Masterchef'te çıkan tarifler ve eleme adayları: 
10 Ekim Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef Türkiye'de bu haftanın ilk iki dokunulmazlığını kırmızı takım kaybetmişti. Eleme adayları ise Serhat, Walison, Berker ve Tanya olarak seçilmişti. Peki, haftanın son dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? 10 Ekim Masterchef'te hangi yemekler çıktı? İşte, detaylar;


10 Ekim Masterchef'te Çıkan Yemekler

10 Ekim Masterchef'te haftanın son dokunulmazlık oyunu için Danilo Şef, Somer Şef, Mehmet Şef ve yarışmacılar Adana'ya gitti. Şefler, yarışmacılardan Adana'nın yöresel yemeklerinden oluşan bir menü hazırlamalarını istedi. Yarışmacıların hazırladığı yemekler, özel konuklara sunuldu. Konuklar, menüde yer alan yemekler için tek tek oy kullandı. İşte, oy sonuçları;Yapılan oylama sonucuna göre mavi takım 27-18'lik üstünlükle haftanın son dokunulmazlık oyununu da kazandı. Böylece bu hafta mavi takımdan kimsenin eleme potasına girmeyeceği garantilendi.


10 Ekim Masterchef Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Masterchef'te haftanın son dokunulmazlık oyununu da mavi takım kazandı. Böylece kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi. Şefler, kırmızı takımdan soğan dolması yapmalarını istedi. Gecenin sonunda en iyi tabağı hazırlayarak bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi, Masterchef Eray oldu. Eray, 5. eleme adayı olarak Sefa'nın ismini verdi. Kırmızı takım kendi aralarında yaptıkları oylama sonucu, 6. eleme adayı olarak takım kaptanı Ebru'yu seçti.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!