ANASAYFA PÜF NOKTASI KARŞI KOYAMAYACAĞINIZ MAGNUM DONDURMALARI

KARŞI KOYAMAYACAĞINIZ MAGNUM DONDURMALARI

Karşı Koyamayacağınız Magnum Dondurmaları

Tadan herkesin ağızını taçlandıran Magnum dondurmaları hakkında çok fazla şey duyuyoruz ve okuyoruz.

1994’ten beri Türkiye pazarında faaliyet gösteren, Türkiye’nin “şımartan” markaları arasında en üst sırada yer alan Magnum’un haz dolu dondurmalarını yakından inceleyelim istedik:

Magnum Double Fıstık EzmesiBüyük dondurmasına, lezzetli fıstık ezmesine ve muhteşem çikolatasına rağmen sadece 270 kalori.

Magnum Double ÇikolataÇikolata aşıkları için aşık olunası çikolatalı dondurma. Tam bir çikolata şöleni. Yalnızca 310 kalori.

Magnum Double Karadut&Böğürtlenİki kat harika Magnum çikolatası ve arasında karadut böğürtlen sosu. Tam bir meyve şöleni. Hem de 297 kalori.

Magnum Classicİşte tam bir klasik. Gerçek kaymaklı dondurma ve muhteşem Magnum çikolatası. 260 kalori.

Magnum BademBademi seviyorsan bunu denemelisin. Yalnız unutma bu dondurmadan sonra bademe aşık olacaksın. Sevdiğin bademlerle birlikte sadece 271 kalori.

Magnum BeyazZengin çikolata parçacıkları ve dışında gerçek beyaz çikolata, bir dondurmadan daha fazlası. 255 kalori.

Magnum Antep FıstıkLeziz Antep fıstığı Magnum çikolatası ile buluştu: Ortaya bu muhteşem dondurma çıktı. Hem de 283 kalori.

Magnum Tarçın ve VanilyaKışın dondurma yenmez mi ? Kim demiş ? Tarçın ve vanilyanın harika birlikteliği, işte bu efsane dondurma.

Magnum Portakal ve ÇikolataBir kış lezzeti daha, portakal ve çikolatanın muhteşem birlikteliği.

Magnum lezzetlerini gördük ve ağzımızın suyu aktı. Tabi ki kalorisine dikkat edenler ve düşük kalorili dondurma isteyenlerimizde var. Bir de onlara bakalım.

Magnum Mini Lezzetleri

Magnum Mini Double Fıstık Ezmesi ve Karadut&BöğürtlenMini lezzetlerin en yenisi. İki kat Magnum çikolatası arasına fıstık ezmesi, karadut ve böğürtlen tatları ile şimdi mini paketlerde. Haz tutkunları için.

Magnum Mini Double Çikolata, Karadut&Böğürtlen ve Karamelİki kat Magnum çikolatası arasına Çikolata sosu, Karadut & Böğürtlen ve Karamelin yakaladığı uyum, şimdi mini paketlerde. Lezzet tutkunları için.

Magnum Classic MiniEfsane Magnum Classic dondurmasının lezzet hazzı 6’lı mini paketlerde.

Magnum Mini BademBademe aşık eden dondurma Magnum Badem! Şimdi 6’lı mini paketlerde.

Magnum Mini Classic, Badem ve BeyazMagnum’ un efsaneleri, lezzet şölenleri. 6’lı pakette sizleri bekliyor.

Magnum Mini Kış SerisiKışın da muhteşem Magnum lezzetinin doruklarına ulaşmanız için, Portakal & Çikolata ve Tarçın & Vanilya 6’lı paketlerde sizleri bekliyor.

Magnum Mini Classic, Fıstık ve FındıkMagnum çikolatasının dayanılmaz lezzeti Antep fıstığı ve fındıkla buluştu, 6’lı pakete konuldu.

Magnum’ un dayanılmaz lezzetli dondurmalarının dışında her sene yaptığı çekilişlerle de gönüllerde taht kurmuş durumda. Bu sene de çubuklardan çıkan şifreyi gönderen 2 şanslı kişiye Maserati armağan edilecek. Siz de bu şanslı kişiler arasında yer almak istiyorsanız yediğiniz Magnum dondurmasının çubuğunda yazan şifreyi, bilgilerinizle birlikte Magnum Çekilişi sayfasındaki forma girip göndermeniz yeterli!


Bu bir ilandır.


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!